Препоръчайте ми марка качествени ученически раници

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Препоръчайте ми марка качествени ученически раници

Мнениеот Влади » 14 Май 2019, 12:27

Направо се видях в чудо тази година, хем имам момиче. За една година сменихме две раници. Вярно, не бяха скъпи, ама чак пък толкова да не стават, нямам думи!
Знам че е рано за следващата учебна година, но избягвам да се подготвям в последния момент, а и тогава надуват цените на ученическите пособия и материали.
Та, ако можете да ми препоръчате марка раници, от която сте доволни - издържлива и все пак хубава. Като за кифла да става :razz:
Влади
 
Мнения: 87
Регистриран на: 28 Яну 2019, 10:49

Re: Препоръчайте ми марка качествени ученически раници

Мнениеот Светлето » 14 Май 2019, 12:46

Ние от томбола спечелихме раница Gabol Flow. Очаквах да е смотана, щом е в томбола, но в интерес на истината още е жива, въпреки тормозът, който й се причинява. Реалната цена е около 80лв. На цвят е ужасна, ама за без пари - толкова...Та мисълта ми е разгледай раниците на Габол, може да ти грабне окото нещо. Даже ако ги намериш на живо някъде, ще е още по-добре :wink:
Светлето
 
Мнения: 112
Регистриран на: 07 Ное 2018, 15:34

Re: Препоръчайте ми марка качествени ученически раници

Мнениеот Валерия М » 14 Май 2019, 12:49

Не си споменала ценови диапазон, затова препоръчвам раниците на Ташев. Много са издържливи и леки. Нашата вече две години се ползва и е като нова. Не са евтини, но според мен си избиват парите. Обаче откъм дизайн не знам дали ще допаднат на госпожицата :roll:
Валерия М
 
Мнения: 79
Регистриран на: 07 Дек 2018, 10:13

Re: Препоръчайте ми марка качествени ученически раници

Мнениеот _Лилия_ » 14 Май 2019, 13:44

Какъв е определения бюджет? Имайте предвид, че децата вече се влияят повече от другите деца в класа и може много да си харесват раницата сега, но след няколко месеца да не я искат по много причини - ясно предимно на тях. Виждала съм на Венгер в Кауфланд за 60 лв - и това е вариант. От познати знам, че са много здрави и са доволни. Не знам още предлагат ли ги обаче, не ми е съвсем прясна информацията.
_Лилия_
 
Мнения: 187
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:57

Re: Препоръчайте ми марка качествени ученически раници

Мнениеот Тита » 14 Май 2019, 13:52

По-добре търсете по спортните магазини, а не по книжарниците. Като поотраснат децата вече не искат картинки, а и учебниците почват да натежават. Затова в спортните магазини, където са и здрави раниците все пак.
Тита
 
Мнения: 23
Регистриран на: 17 Яну 2019, 10:26

Re: Препоръчайте ми марка качествени ученически раници

Мнениеот Дони_ка » 14 Май 2019, 14:04

Нашата е купувана от Спорт депо, преди 2 години. Няма нищо скъсано, а е прана в пералнята много пъти. Препоръчвам марката. Дано я имат още!
Дони_ка
 
Мнения: 30
Регистриран на: 06 Мар 2019, 10:20

Re: Препоръчайте ми марка качествени ученически раници

Мнениеот Клер » 14 Май 2019, 14:06

Аз не съм доволна от Габол. Скъса се една платнена преграда още първите дни при слагане на учебници. И то се скъса така, че беше трудно за зашиване - платът се разнищи.
Взехме после на Ташев - нищо общо, супер качество.
Клер
 
Мнения: 101
Регистриран на: 18 Дек 2018, 10:35


Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта