Лосион за много суха кожа - помагайте!

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Лосион за много суха кожа - помагайте!

Мнениеот Fury » 04 Юни 2019, 10:35

Споделете, моля ви, отзиви за лосион, който наистина подхранва и овлажнява страшно суха кожа. Да кажа, че съм опитала какво ли не от така популярните по магазините. Вече не пестя и пари. Кожата ми е много суха, направо е неприятно за мен самата като усещане. Купувах Ives Rosher, Mustela даже, Dove, Nivea. Не са достатъчно подхранващи явно за моята кожа.
Fury
 
Мнения: 112
Регистриран на: 06 Дек 2018, 15:00

Re: Лосион за много суха кожа - помагайте!

Мнениеот Съни » 04 Юни 2019, 10:44

Аз имам същия проблем - кожата на краката ми е супер суха.

Ползвала съм Keratolin - предписа ми го дерматолог. Наистина имаше ефект, обаче сега го има във вариант само за ходила и пети.

Хидратиращият лосион за тяло на Victoria's secret. Имала съм лилавия и розовия - миришат страхотно и наистина са доста хидратиращи. Има и масла от тази серия, но сякаш лосионите са по-добри. Само че не знам откъде може да си го вземеш в България. Порови в интернет сайтовете, макар да не знам доколко истински би бил от там. :roll:
Съни
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Ное 2018, 10:23

Re: Лосион за много суха кожа - помагайте!

Мнениеот Вики{} » 04 Юни 2019, 11:00

Аз имам много суха кожа зимата и съм забелязала, че най-много ми помагат бебешките марки олиа. Последно ползвах олиото на Джонсън. :thumbup:
Аватар
Вики{}
 
Мнения: 65
Регистриран на: 13 Дек 2018, 11:04

Re: Лосион за много суха кожа - помагайте!

Мнениеот Good girl » 04 Юни 2019, 11:12

Талодерма имат един хубав продукт - емулсия за много суха кожа Еудермол. Много помага! :wink:
Аватар
Good girl
 
Мнения: 69
Регистриран на: 10 Дек 2018, 14:57

Re: Лосион за много суха кожа - помагайте!

Мнениеот Matilda » 04 Юни 2019, 11:22

Да, Талодерма имат доста добри продукти, но останах с впечатление, че ниската цена е за сметка на грамажа. На мен например много ми допада техния крем за крака - доста е евтин, но и като количество е малко.
Matilda
 
Мнения: 115
Регистриран на: 10 Дек 2018, 12:14

Re: Лосион за много суха кожа - помагайте!

Мнениеот Ива Тодорова » 04 Юни 2019, 11:27

Пробвай с лосион на Клоран. Аз съм доволна от нещата им. При всеки случай е добре да заложиш на медицинска козметика според мен, а и при дерматолог да отидеш няма да е зле.
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Re: Лосион за много суха кожа - помагайте!

Мнениеот Lana » 04 Юни 2019, 11:29

Може да пробваш и с нещо на Юсерин. Тази марка е специализирана, лечебна за много суха, дори атопична кожа. Става и за бебета и деца. На мен дерматолог ми я беше изписал отдавна и бях доволна. Лосионите обаче са няколко, така че трябва да си избереш според степента на сухота на кожата ти. :smile:
Аватар
Lana
 
Мнения: 87
Регистриран на: 04 Дек 2018, 15:04

Re: Лосион за много суха кожа - помагайте!

Мнениеот Pipilota » 04 Юни 2019, 16:15

Използвам кокосово масло и с него съм най-доволна, натурален продукт, с който нямам никакви проблеми. :wink:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Лосион за много суха кожа - помагайте!

Мнениеот @Лорчето » 12 Юни 2019, 10:10

Аз използвам на Клоран и кожата ми спря да се лющи. Преди това беше ад просто. :roll:
@Лорчето
 
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Ное 2018, 15:07


Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта