Защо хората почват и ти се смеят, като решиш да пробваш дамска дреха а си момче?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Защо хората почват и ти се смеят, като решиш да пробваш дамска дреха а си момче?

Мнениеот ivan_cr » 04 Юни 2019, 15:31

Възмутен съм от държанието на българите. Пробвах женска рокля и след, като излязох от пробната имаше ухилени погледи на хора взиращи се в мене а един мъж викаше на друг мъж, че съм пе*** и ме сочеше с пръст. Даже отначало продавачката се беше ухилила след, като и казах, че искам да пробвам роклята. Така и не си купих роклята от магазина въпреки, че беше за мен.Случи ми се тази случка преди години и оттогава не пробвам дамски дрехи в магазините, а поръчвам по интернет.
ivan_cr
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Юни 2019, 22:40

Re: Защо хората почват и ти се смеят, като решиш да пробваш дамска дреха а си момче?

Мнениеот Pipilota » 04 Юни 2019, 16:14

е ти какво очакваш, да ти постелят килим ли? Обличай си роклята и отивай на гей парада след 4 дена. ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Защо хората почват и ти се смеят, като решиш да пробваш дамска дреха а си момче?

Мнениеот Dipsy » 04 Юни 2019, 17:13

Трябва по-често мъжете да ходят с рокли,че да не им се смеем. В тоя ред на мисли ще ходя с гаджето си по магазините да пробва рокли. Даде ми страхотна идея. Иначе лол, мъж с рокля звучи интересно, и аз щях да се захиля, но не да ти се подигравам, вероятно и въпроси щях да ти задавам. като например за първи път ли си купуваш пробваш рокля в магазин. до сега как си си купувал роклите и сега за сефте ли ти се случва тая случка. питам просто :)
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Защо хората почват и ти се смеят, като решиш да пробваш дамска дреха а си момче?

Мнениеот ivan_cr » 04 Юни 2019, 17:34

Dipsy написа:Трябва по-често мъжете да ходят с рокли,че да не им се смеем. В тоя ред на мисли ще ходя с гаджето си по магазините да пробва рокли. Даде ми страхотна идея. Иначе лол, мъж с рокля звучи интересно, и аз щях да се захиля, но не да ти се подигравам, вероятно и въпроси щях да ти задавам. като например за първи път ли си купуваш пробваш рокля в магазин. до сега как си си купувал роклите и сега за сефте ли ти се случва тая случка. питам просто :)


Случката ми се случи преди години.
Сега пазарувам по интернет.
ivan_cr
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Юни 2019, 22:40


Re: Защо хората почват и ти се смеят, като решиш да пробваш дамска дреха а си момче?

Мнениеот Lollipop » 07 Юни 2019, 16:24

Dipsy написа:Трябва по-често мъжете да ходят с рокли,че да не им се смеем. В тоя ред на мисли ще ходя с гаджето си по магазините да пробва рокли. Даде ми страхотна идея. Иначе лол, мъж с рокля звучи интересно, и аз щях да се захиля, но не да ти се подигравам, вероятно и въпроси щях да ти задавам. като например за първи път ли си купуваш пробваш рокля в магазин. до сега как си си купувал роклите и сега за сефте ли ти се случва тая случка. питам просто :)

защо ще ходите за рокли, това не го разбирам. :D СЪщо като носенето на дамско бельо от мъжете, еми не виждам нищо секси... :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron