жълт кантарион

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

жълт кантарион

Мнениеот taniya » 03 Яну 2012, 16:08

Здравейте,
нова съм във форума и ако не пиша в правилното място ме извинете.
Искам да Ви помоля да ми предложите лекарство/най-важното за мен е да е течно,а не хапчета/ -което да съдържа жълт кантарион,хмел и др. съставки за стрес.Досега пих антидепресанти и се отказах от тях и искам да пробвам нещо билково.ПИЛА СЪМ МЕНТА,ВАЛЕРИАНА И ГЛОГ.Имам спазъм на хранопровода и постоянно оригване,всичкото това е доказано и е от стрес,затова ако предложите и в комбинация нещо друго за оригване или за този спазъм ще се радвам.
Благодаря предваритерно
taniya
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Яну 2012, 15:59

Re: жълт кантарион

Мнениеот tweety » 03 Яну 2012, 16:31

taniya написа:Здравейте,
нова съм във форума и ако не пиша в правилното място ме извинете.
Искам да Ви помоля да ми предложите лекарство/най-важното за мен е да е течно,а не хапчета/ -което да съдържа жълт кантарион,хмел и др. съставки за стрес.Досега пих антидепресанти и се отказах от тях и искам да пробвам нещо билково.ПИЛА СЪМ МЕНТА,ВАЛЕРИАНА И ГЛОГ.Имам спазъм на хранопровода и постоянно оригване,всичкото това е доказано и е от стрес,затова ако предложите и в комбинация нещо друго за оригване или за този спазъм ще се радвам.
Благодаря предваритерно

Мисля, че има тема подходяща точно за вас : topic-t1225.html, от тук можете да почерпите информация.
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: жълт кантарион

Мнениеот taniya » 03 Яну 2012, 21:40

Много благодаря зя бързия отговор,
но няма ли начин пример да го купя готово от аптеката?
Аз съм питала,но все в таблетки ми препоръчват, а за съжаление аз не мога да ги гълтам.
Имам и друг проблем от напъните за оригването вече под лъжичката както го казваме ние ми са стегнати всички мускули и адски ме боли и затова ми предложиха магнерич,добре но и това ми е проблем защото и той е на хапчета,някой незнае ли за течна форма или др.
Моля дя ме извините,защото ще кажете защо не питам докторите,но ме разберете колкото им казвам че не мога да ги гълта,вече ме е срам защото се подиграват и не ги вълнува дали мога или не мога.Изписват лекарствата и това е оправяй се сам..ЕХ ако можех нямаше да се чудя какво да правя
Няма ли тема директно да питам в онлайн аптеката?
Въпросите станаха много,съжалявам
Лека вечер
taniya
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Яну 2012, 15:59

Re: жълт кантарион

Мнениеот Viktor.Ivanov » 23 Фев 2018, 15:25

По-добре антидепресанти, защото билковите продукти нямат ефективността на добре премерените антидепресанти.
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: жълт кантарион

Мнениеот ракун » 23 Фев 2018, 15:50

като чета симпромите ми напомнят на това:
https://psychology.framar.bg/%D1%84%D0% ... 0%B5%D1%88

най-разимно е да си поговорите с лекар и ако не се открият физически причини за проблема е добре да се обърнете към специалист по психическо здраве.
Може да пробвате с терапия за изразяване , мускулна релаксация и успоковане.
Аватар
ракун
 
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Сеп 2017, 11:05


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта