Как да приемам Трибестан - търся съвет за употребата му

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Как да приемам Трибестан - търся съвет за употребата му

Мнениеот Михнев » 24 Юли 2019, 21:02

Искам да започна да пия Трибестан, защото ми се струва най-сериозният препарат с трибулус терестрис. Дотук добре, но аз съм 89 килограма и по каква схема да го пия?
Искам подкрепата на лекарствения продукт за да увелича малко мъжката си сила. Има ли някакви начини, по които Трибестан да е максимално ефективен? Как да съобразя дозата с килограмите ми?
Ще имам ли някакви противопоказания?
Търся опита на мъже на 48 години в моето положение, да обменим впечатления и да дискутираме тук какво се прави.
Не ходя на лекар за това, но ако трябва, ще отида. Нужно ли е?
Михнев
 
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Окт 2018, 19:57

Re: Как да приемам Трибестан - търся съвет за употребата му

Мнениеот Nikoletta » 25 Юли 2019, 14:51

Съпругът ми пие Трибестан от месеци, има много голямо подобрение на сексуалния ни живот. Заедно с това, падна му холестерола и е много по-жизнен. Той го пие по 3 хапчета дневно, сутрин, обед и вечер. Има наднормено тегло, което се опитва да коригира с диета и спорт.
Nikoletta
 
Мнения: 77
Регистриран на: 23 Юни 2019, 20:10

Re: Как да приемам Трибестан - търся съвет за употребата му

Мнениеот Пенчо Кубадинский » 25 Юли 2019, 16:04

Чувам невероятни неща за хора, които пият по 5 таблетки Трибестан на прием, уж за по-бързи резултати. И аз имам интерес, нека да видим схема за прием.
Пенчо Кубадинский
 
Мнения: 109
Регистриран на: 02 Мар 2018, 10:06

Re: Как да приемам Трибестан - търся съвет за употребата му

Мнениеот Yansto » 29 Юли 2019, 22:49

По-млад съм и активно спортуващ.Приемам трибилус ,но в течна форма като няма да правя реклама на марка и продукт ,но по бързо се усвоява от организма.Приема описан на опаковката е 3мл. ,3 пъти на ден след хранене.
Да върши работа и незнам за триабестана ,но ще те върне във играта и зареди с енергия.
Има си определен период на прием след което се прави почивка за да може организма да започне да си го произвежда естествено(накратко).
Накратко мъжа е в най пиковия си момент на 30 годишна възраст.От там на сетне постепенно нивата на тестостерона намаляват.
Сещам се и за видео в youtube от известното TedX ,там един доктор на вашите години говорише как живота му се е променил след започването на приема на трибилус.
Естествено това си е мое персонално мнение и просто споделям гледната ми точка.
Yansto
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Юли 2019, 22:37

Re: Как да приемам Трибестан - търся съвет за употребата му

Мнениеот Михнев » 31 Юли 2019, 21:03

Yansto написа:По-млад съм и активно спортуващ.Приемам трибилус ,но в течна форма като няма да правя реклама на марка и продукт ,но по бързо се усвоява от организма.Приема описан на опаковката е 3мл. ,3 пъти на ден след хранене.
Да върши работа и незнам за триабестана ,но ще те върне във играта и зареди с енергия.
Има си определен период на прием след което се прави почивка за да може организма да започне да си го произвежда естествено(накратко).
Накратко мъжа е в най пиковия си момент на 30 годишна възраст.От там на сетне постепенно нивата на тестостерона намаляват.
Сещам се и за видео в youtube от известното TedX ,там един доктор на вашите години говорише как живота му се е променил след започването на приема на трибилус.
Естествено това си е мое персонално мнение и просто споделям гледната ми точка.

Колега, кой Трибулус приемаш? Помага ли и за... :chickencatch:
Михнев
 
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Окт 2018, 19:57

Re: Как да приемам Трибестан - търся съвет за употребата му

Мнениеот Yansto » 05 Яну 2020, 12:54

Приемам CvetitaHerbal - TribulusMax, иначе имат и други с гинко и така нататък.
Да сутрин като се събудиш ще се усети, реално човек като се събужда сутрин трябва да е с лека ерекция дори и без да приема трибилус, но след приема е още по осезаемо.
Да добавя, че конкретна добавка работи с натрупването в организма.
Тоест с натрупването ще се усети, иначе не е много евтин вариант, един месец излиза 50тина лева, нещо такова.
Yansto
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Юли 2019, 22:37


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта