Лили Иванова забранила да я снимат. Интересно защо?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Лили Иванова забранила да я снимат. Интересно защо?

Мнениеот tano » 22 Авг 2019, 14:01

На легендарната Лили Иванова ѝ предстои голям тридневен концерт в НДК и рекламната кампания е в ход, но на плакатите и билбордовете липсват актуални снимки на примата на българската естрада. Феновете ѝ са озадачени…
Аз не бих се нарекъл див фен на кака Лили, но харесвам много от песните ѝ. Интересно защо е решила да наложи забрана за фотографите… Не мисля, че е от скромност или защото се притеснява от нещо.
Лили Иванова винаги е била със самочувствие на звезда и за мен лично тя наистина е, макар че от време на време ексцентричността ѝ ми идва в повече. Но те звездите са си такива…
Тази забрана за снимки ми намирисва по-скоро на рекламен трик. Как смятате?
tano
 
Мнения: 121
Регистриран на: 07 Авг 2019, 11:03

Re: Лили Иванова забранила да я снимат. Интересно защо?

Мнениеот iriny » 22 Авг 2019, 14:36

Естествено, че е рекламен трик. Лили Иванова е №1 и е истинска звезда. Едва ли нещо би я притеснило или уплашило, че да не иска да я снимат. Надявам се да е в добро здраве, за да можем да се насладим на предстоящия й концерт!
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Лили Иванова забранила да я снимат. Интересно защо?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 22 Авг 2019, 16:46

Забранила е, защото така иска и защото може! Какво толкова? Като е звезда да не би да няма права? Аз също бих забранила да ме снимат и да ме показват, където им хрумне. И изобщо какво пак се захванахте с Лили Иванова? Тя си е примата на българската естрада и още никой не е успял да я измести! Може и да не е вече млада, но гласът й е същият и за разлика от много от днешните "звезди" наистина може да пее!
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Лили Иванова забранила да я снимат. Интересно защо?

Мнениеот MaxiMillion » 22 Авг 2019, 20:57

Защото е звезда и е напълно нормално да прави пари от снимките си. Има право да забрани всекиму всичко.
MaxiMillion
 
Мнения: 51
Регистриран на: 27 Яну 2019, 19:23

Re: Лили Иванова забранила да я снимат. Интересно защо?

Мнениеот Буба Мара » 23 Авг 2019, 16:54

Все ми е едно защо не иска да се снима. Това си е нейно право. За мен е безпредметно постоянно да се разнищват до кокал известните личности. Знам, че те са наясно с евентуални намеси в личния им живот, ама то чак пък толкова?!
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта