Да попитам: Според вас колко е ограничението на скоростта на магистрала „Тракия“?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Да попитам: Според вас колко е ограничението на скоростта на магистрала „Тракия“?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 23 Авг 2019, 13:17

Да попитам: Според вас колко е ограничението на скоростта на магистрала „Тракия“? Щото постоянно пищят за катастрофи, високи скорости и за това, че сме в челните места на черната статистика за смъртните случаи по пътищата в Европа!
Защо съм бесен ли? Ами защото онзи ден се прибирах от почивка на морето по същата тази магистрала. Карам си със 120 – 130 км/ч. и намалявам на съответните участъци с ограничение на скоростта.
Почти постоянно при изпреварване (след като съм погледнал в огледалото и съм се убедил, че е безопасно, т.е. лявата лента е празна или автомобилите в нея са достатъчно далеч) ми се налагаше много бързо да се прибирам вдясно. Защото джигитите пресвяткат с фарове и искат чиста писта. Подминават ме, все едно съм спрял! С колко смятате, че караха? И дали им пука за ограниченията? А за живота – техния и на останалите участници в движението?
Как според вас може да се ограничи това?
Случвало ли ви се е и какво мислите по въпроса?
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Да попитам: Според вас колко е ограничението на скоростта на магистрала „Тракия“?

Мнениеот marchinko73 » 23 Авг 2019, 15:30

Постоянно ми се случва! И то не само на магистралата. Какво да кажа, като по второстепенните пътища ограничението на скоростта е 90 км/ч, а всичко живо гони с над 100 - 120, че и нагоре? Ти искаш по магистралата да карат нормално!
А какво ви е мнението за мотористите, дето хвърчат с над 200 км/ч? "Пазете моториста" - викат... Аз го пазя, ама той пази ли се?
Абе, кво да кажа? На българина война не му трябва!
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Да попитам: Според вас колко е ограничението на скоростта на магистрала „Тракия“?

Мнениеот Theresa » 24 Авг 2019, 20:19

Ограничения има, култура на каране няма. В това е драмата.
Theresa
 
Мнения: 96
Регистриран на: 22 Юли 2018, 20:59

Re: Да попитам: Според вас колко е ограничението на скоростта на магистрала „Тракия“?

Мнениеот Михнев » 30 Авг 2019, 21:33

Магистрала Тракия е истинска гробница, за луди шофьори и за самоубийци, но и за техните жертви.
Михнев
 
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Окт 2018, 19:57

Re: Да попитам: Според вас колко е ограничението на скоростта на магистрала „Тракия“?

Мнениеот Pepiuk » 31 Авг 2019, 18:11

Максималната разрешена скорост по автомагистрала разбира се е 140 км.
Причината нашите сънародници да карат като джигити и да умират като скотове
е същата която ги кара да си хвърлят фасовете по улиците или боклуците през терасите тоест проблема е генерален.
Това се случва когато човешкото същество загуби смисъла на съществуването си и започне да оглупява, обикновено при голяма изолация и мизерен живот или при прекалено разгулно съществуване.
Българите все още не осъзнават колко тънки са лъжите и манипулациите в днешното модерно време и как подменят ценностите и морала им.
Pepiuk
 
Мнения: 29
Регистриран на: 30 Авг 2019, 18:53


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron