Не съм съгласна приятелят ми да си пише с кифли във Фейсбук!

Не съм съгласна приятелят ми да си пише с кифли във Фейсбук!

Мнениеот lyuta_chushka95 » 27 Авг 2019, 12:23

Имам проблем. С приятеля ми постоянно се караме, понеже аз не съм съгласна да си пише и да харесва постовете на разни кифли във фейсбук, които (поне той така твърди) не познава. За мен това си е чист флирт и честно казано ревнувам. Той ми излиза с аргумента, че така се разтоварвал и видите ли – това не било сериозно! Сериозно е и още как! Профилът му във Фейсбук не е нито фалшив, нито анонимен. Като толкова много иска да комуникира, да си говори с мен или с приятелите ни!
Наскоро ми попадна една статия, в която подобни неща се обясняват с термини като „микроизневяра“, „орбита“ или „ситуация“. Макро или микроизневяра, все тая! Фактът си е факт!
Според вас това вид изневяра ли е? Не искам да ограничавам личното му пространство, но аз самата не се чувствам добре. Какво бихте ме посъветвали? Как да постъпя в случая?
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Не съм съгласна приятелят ми да си пише с кифли във Фейсбук!

Мнениеот Мики Маус » 27 Авг 2019, 12:30

Ами предполагам, че никак не е приятно. Какво значи "микроизневяра"? Или я има, или я няма. И аз бих се издразнил, ако приятелката ми постоянно си пише с "непознати" във Фейсбук. Поговорете си сериозно, обясни му спокойно как се чувстваш и му кажи да престане. И без такива "орбити" и "ситуации"! Да не обърка ситуацията с боя! :lol:
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Не съм съгласна приятелят ми да си пише с кифли във Фейсбук!

Мнениеот Viktoriya11 » 27 Авг 2019, 15:18

Вие как се запознахте с него, ако е във Фейсбук, няма да коментирам :)
Viktoriya11
 
Мнения: 49
Регистриран на: 29 Яну 2018, 09:35

Re: Не съм съгласна приятелят ми да си пише с кифли във Фейсбук!

Мнениеот lyuta_chushka95 » 27 Авг 2019, 15:33

Viktoriya11 написа:Вие как се запознахте с него, ако е във Фейсбук, няма да коментирам :)


Не сме се запознали във Фейсбук, но явно точно такъв тип комуникация му липсва. Знам ли...
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55


Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта