Не искам да се разделим с приятелката ми заради някаква си кола...

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Не искам да се разделим с приятелката ми заради някаква си кола...

Мнениеот marchinko73 » 28 Авг 2019, 15:35

Здравейте! Търся съвет. Гаджето ми не ми харесва колата. Постоянно ми натяква, че била стара и трябва да я сменя с нещо по-ново и по-хубаво.
Всъщност колата ми не е чак дърта барака. Много приличен Фолксваген Поло, 2003 г. Икономична и евтина за поддръжка количка. Върши ми чудесна работа.
Обаче приятелката ми мрънка постоянно и виждам, че се заглежда по лъскави Ауди-та, BMV-та и Мерцедеси... Опасявам се, че ѝ е влязла някаква муха в главата, а ги знаете жените какви са, като си наумят нещо...
Направо не зная какво да правя! За такава кола ще трябва да тегля кредит, а и поддръжката после... Луда работа!
Някой попадал ли е в такава ситуация? Как да постъпя? Не искам да се разделим заради някаква си кола...
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Не искам да се разделим с приятелката ми заради някаква си кола...

Мнениеот Мики Маус » 28 Авг 2019, 16:10

Ами, брат, заплаши гаджето, че ако продължава да ти опява, ще я смениш с нещо по-ново и по-хубаво! :lol:
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Не искам да се разделим с приятелката ми заради някаква си кола...

Мнениеот Шарлота Иванова » 28 Авг 2019, 16:10

marchinko73 написа:Здравейте! Търся съвет. Гаджето ми не ми харесва колата. Постоянно ми натяква, че била стара и трябва да я сменя с нещо по-ново и по-хубаво.
Всъщност колата ми не е чак дърта барака. Много приличен Фолксваген Поло, 2003 г. Икономична и евтина за поддръжка количка. Върши ми чудесна работа.
Обаче приятелката ми мрънка постоянно и виждам, че се заглежда по лъскави Ауди-та, BMV-та и Мерцедеси... Опасявам се, че ѝ е влязла някаква муха в главата, а ги знаете жените какви са, като си наумят нещо...
Направо не зная какво да правя! За такава кола ще трябва да тегля кредит, а и поддръжката после... Луда работа!
Някой попадал ли е в такава ситуация? Как да постъпя? Не искам да се разделим заради някаква си кола...

Пий една студена вода
Шарлота Иванова
 
Мнения: 4
Регистриран на: 21 Авг 2019, 15:51

Re: Не искам да се разделим с приятелката ми заради някаква си кола...

Мнениеот marchinko73 » 28 Авг 2019, 16:42

Шарлота Иванова написа:
marchinko73 написа:Здравейте! Търся съвет. Гаджето ми не ми харесва колата. Постоянно ми натяква, че била стара и трябва да я сменя с нещо по-ново и по-хубаво.
Всъщност колата ми не е чак дърта барака. Много приличен Фолксваген Поло, 2003 г. Икономична и евтина за поддръжка количка. Върши ми чудесна работа.
Обаче приятелката ми мрънка постоянно и виждам, че се заглежда по лъскави Ауди-та, BMV-та и Мерцедеси... Опасявам се, че ѝ е влязла някаква муха в главата, а ги знаете жените какви са, като си наумят нещо...
Направо не зная какво да правя! За такава кола ще трябва да тегля кредит, а и поддръжката после... Луда работа!
Някой попадал ли е в такава ситуация? Как да постъпя? Не искам да се разделим заради някаква си кола...

Пий една студена вода


Нещо не разбрах, уважаема Шарлота... Искате да кажете, че или ще ѝ угодя, или ще ме зареже?
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Не искам да се разделим с приятелката ми заради някаква си кола...

Мнениеот MaxiMillion » 28 Авг 2019, 20:24

Тя гаджето ти е от тези, които са сюжет на рекламите за бързи кредити. Взимай кредит, за една мокра мръвка... :chickencatch:
MaxiMillion
 
Мнения: 51
Регистриран на: 27 Яну 2019, 19:23

Re: Не искам да се разделим с приятелката ми заради някаква си кола...

Мнениеот iriny » 29 Авг 2019, 10:07

Не искам да те плаша, ама щом е взела да се заглежда по лъскави коли, спукана ти е работата! Сигурно вече се оглежда и за някой с повече пари... :car:
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Не искам да се разделим с приятелката ми заради някаква си кола...

Мнениеот blagovestadamianova » 20 Май 2023, 15:13

Важно е да си откровен с нея и да обсъдите финансовите ви възможности и приоритети. Ако колата ти е надеждна и ти върши работа, не виждам причина да се задължаваш за нова. Не забравяй, че автомобилът е просто средство за преместване, а не статусен символ. Ако тя цени теб и връзката ви, трябва да разбере това. Ако ти трябва изгоден кредит, аз съм много доволна от тези: stikcredit.bg
blagovestadamianova
 
Мнения: 16
Регистриран на: 12 Май 2023, 20:20


Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта