Кои са най-дразнещите мъже?

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот николаев » 26 Авг 2015, 12:38

Ама вие сте опасни, изредихте общо взето всички типове мъже, в крайна сметка така или иначе се съдържа по нещичко от описаното във всеки един от нас, не зная как сте си намерили половинки!
николаев
 
Мнения: 110
Регистриран на: 11 Мар 2014, 14:46

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот puhcheto » 26 Авг 2015, 14:45

николаев написа:Ама вие сте опасни, изредихте общо взето всички типове мъже, в крайна сметка така или иначе се съдържа по нещичко от описаното във всеки един от нас, не зная как сте си намерили половинки!

Ее важно е да ги претеглиш правилно нещата ;) недостатъци всеки има, важно е да разбереш кои от тях могат да бъдат преглътнати!
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот qwerryyy » 08 Сеп 2015, 15:28

puhcheto написа:
николаев написа:Ама вие сте опасни, изредихте общо взето всички типове мъже, в крайна сметка така или иначе се съдържа по нещичко от описаното във всеки един от нас, не зная как сте си намерили половинки!

Ее важно е да ги претеглиш правилно нещата ;) недостатъци всеки има, важно е да разбереш кои от тях могат да бъдат преглътнати!

НЕдостатъците винаги се преглъщат в началото на връзката, после вече идва времето, в което всичко дразни, затова по-добре от рано да не се преглъща нищо, а да си имаме висок стандарт.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Lisica » 09 Сеп 2015, 16:27

О, да в началото всичко е сладко, но после! :) Последният ми приятел беше супер сериозен, до скоро се мъчих с него, не издържах, в началото ми хареса, че се справя сам и че е толкова отговорен, но ми липсваше живот в него. Разделихме се разумно и приятелски, но определено не е моят човек. :roll:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Mon_ton » 10 Сеп 2015, 12:49

Мен лично много ме дразнят мъжете, които държат постоянно да се изтъкват колко са яки и велики и как останалите са тъпаци, а обикновено подобни приказливи мъже нямат много с какво да се похвалят.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Malina » 10 Сеп 2015, 14:16

Mon_ton написа:Мен лично много ме дразнят мъжете, които държат постоянно да се изтъкват колко са яки и велики и как останалите са тъпаци, а обикновено подобни приказливи мъже нямат много с какво да се похвалят.

Вчера слушах един такъв пред една закусвалня, е той беше някакъв малък, ама пак на 22 години можеше да има и малко акъл в главата, обаче уви не му се получаваше, но на приказки беше номер едно.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот mix_twix » 10 Сеп 2015, 15:30

Такива ги има и от женския пол, все са от една пекарна излезнали. :lol:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Gorica23 » 11 Сеп 2015, 11:08

Като цяло ме дразнят безотговорните мъже, които си мислят, че света се върти около тях и не се замислят, че понякога могат да провалят работата, почивката, че и връзката си с това поведение. Също така ме отекчават глупавите ентусиасти, особено в работата... :mrgreen:
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Mon_ton » 11 Сеп 2015, 11:35

Gorica23 написа:Като цяло ме дразнят безотговорните мъже, които си мислят, че света се върти около тях и не се замислят, че понякога могат да провалят работата, почивката, че и връзката си с това поведение. Също така ме отекчават глупавите ентусиасти, особено в работата... :mrgreen:

Сякви празни приказки дразнят, но мъжете обичат да се изтъкват, големи са шматки!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот qwerryyy » 11 Сеп 2015, 13:25

Май тези, които много си вярват са най-дразнещи, или голите баровци, които се опитват да докажат, че са повече от това, което са, по-скоро е смешно, отколкото похвално ;(
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта