С какъв подарък мога да изненадам тийнейджър, който си има всичко? Помагайте с идеи, моля!

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

С какъв подарък мога да изненадам тийнейджър, който си има всичко? Помагайте с идеи, моля!

Мнениеот tano » 30 Авг 2019, 11:57

Имам си двама разкошни кръщелници – на 13 и 15 години. Родени са и живеят в Германия. Идват си през лятото за няколко седмици. Напоследък всяка година се чудя с какви подаръци да ги зарадвам. Родителите им печелят много добре и не ги лишават от нищо. Може да се каже, че си имат всичко – хубави дрехи, компютри, телефони, таблети, абе – каквото се сетите!
Като бяха малки, нямах чак такива затруднения при избора на подаръци – радваха се на всичко – играчки, детски книжки, лакомства, дрешки... Не, че и сега не се радват и на най-дребните неща, но ми е все по-трудно при избора. А искам да съм добър кръстник.
На какво според вас би се зарадвал един тийнейджър, който си има всичко? С какво мога да ги изненадам? Помагайте с идеи, моля!
tano
 
Мнения: 121
Регистриран на: 07 Авг 2019, 11:03

Re: С какъв подарък мога да изненадам тийнейджър, който си има всичко? Помагайте с идеи, моля!

Мнениеот marchinko73 » 30 Авг 2019, 12:28

Ами, щом живеят в чужбина, сигурно биха се зарадвали на някакви български сувенири... Или може да ги изненадаш с тениски с надпис "Аз обичам България", например.
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: С какъв подарък мога да изненадам тийнейджър, който си има всичко? Помагайте с идеи, моля!

Мнениеот Михнев » 30 Авг 2019, 21:34

marchinko73 написа:Ами, щом живеят в чужбина, сигурно биха се зарадвали на някакви български сувенири... Или може да ги изненадаш с тениски с надпис "Аз обичам България", например.

Ще извинявате, но никой не обича България, ако живее в нея. За германчетата - може. :dreads:
Михнев
 
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Окт 2018, 19:57


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта