Живеем в кочината България!

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Живеем в кочината България!

Мнениеот delchev » 03 Сеп 2019, 09:45

Гледате ли новини? Аз не. Много ме дразнят! Днес сутринта по изключение пуснах телевизора за фон. Голяма грешка! Това, което видях по БТВ новините, ме вбеси. Два репортажа един след друг показаха нагледно в каква абсурдна държава живеем.
В първия жители на Перник, протестираха пред общината заради мръсния въздух, който дишат от ТЕЦ-а. От МОСВ много компетентно обясниха, че проблемът не е от ТЕЦ-а и след 4-часова проверка не са могли да установят от къде всъщност е замърсяването! Освен това праховите частици и другите вредни емисии във въздуха били в норма, т. е. замърсяване няма! Пълен абсурд и безумие! Перник да не е колкото Ню Йорк, та да не могат да установят от къде са пушеците и гадната миризма?!?
Хората им се смееха и ги питаха: Защо ви плащаме заплатите?!
Във втория репортаж шефът на АПИ - Георги Терзийски коментира връщането на отпадъците край прословутия мост на АМ „Струма“, под който горя сметището и чийто ремонт ще струва 1 800 000 лв!
А познайте от къде ще ги вземат!
Собственикът на терена предявил претенции, че складираните „материали“ са негови и от АПИ могат да ги повредят, ако ги транспортират. От кога на боклука му викаме „материали“ и как по-точно един боклук може да бъде повреден?
И водещият зададе на няколко пъти въпроса: Това не е ли абсурдно?
Ами абсурдно е, тъпо, нелогично, пълна демагогия и безобразие е!
И както се казваше в една реклама: За пари ли става въпрос? За много пари ли?

smetishte030919.jpg
smetishte030919.jpg (32.62 KiB) Прегледано 1036 пъти
delchev
 
Мнения: 102
Регистриран на: 03 Авг 2019, 20:00

Re: Живеем в кочината България!

Мнениеот Nikoletta » 03 Сеп 2019, 10:06

От небето ли падаш? Най-големият бизнес вече са боклуците. От чужбина не ги искат и ги махат, а ние охотно ги приемаме, защото ни плащат за това.
Nikoletta
 
Мнения: 77
Регистриран на: 23 Юни 2019, 20:10

Re: Живеем в кочината България!

Мнениеот delchev » 03 Сеп 2019, 10:10

Nikoletta написа:От небето ли падаш? Най-големият бизнес вече са боклуците. От чужбина не ги искат и ги махат, а ние охотно ги приемаме, защото ни плащат за това.


На НАС ли ни плащат? Не съм усетил... А да питам: Това по стандартите на Европейския съюз ли е и в коя нормална европейска страна биха търпели този абсурд?
delchev
 
Мнения: 102
Регистриран на: 03 Авг 2019, 20:00

Re: Живеем в кочината България!

Мнениеот Мики Маус » 04 Сеп 2019, 11:45

Точно! Някой прави пари от цялата работа, а ние дишаме мръсния въздух, пием мръсната вода и при това си плащаме! Пълна кочина! :evil: :banghead: :cussingblack:
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта