Връщали ли сте подарък?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Връщали ли сте подарък?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 04 Сеп 2019, 14:55

Случвало ли ви се е да върнете подарък? На мен ми се случи. Мои приятели решиха да ми подарят за рождения ден декоративен заек. Нямам нищо против животните, но не съм привърженик на идеята да се гледат в клетки или в ограниченото пространство на апартамента. Освен това си признавам, че не бих могла да се грижа за каквото и да било животинче вкъщи. Затова върнах подаръка.
Разбира се получи се доста неловко, но приятелите ми не се обидиха, макар че със сигурност им беше неприятно. После чувствах угризения, че съм ги засегнала с отказа си.
Вие как бихте постъпили в такава ситуация? Случвало ли ви се е?
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Връщали ли сте подарък?

Мнениеот boyanova » 04 Сеп 2019, 15:04

На мен не ми се е случвало да върна подарък. По принцип трудно приемам подаръци от чувство за срам, но пък и не мога да ги откажа, за да не засегна човека, който ми го подарява. Когато съм получавала много често едни и същи неща ми е било трудно да ги приема отново и отново. Все пак, подаръкът е нещо, което трябва да ценим най-малкото заради жеста, който е направил човек към нас.
boyanova
 
Мнения: 6
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 14:45

Re: Връщали ли сте подарък?

Мнениеот Adhoc » 04 Сеп 2019, 15:49

Добре, че не сте го изяли милото зайче :cheerleadersmileygirl:
Adhoc
 
Мнения: 67
Регистриран на: 26 Фев 2018, 14:07


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта