Колко дълго мога да приемам мултивитамини?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Колко дълго мога да приемам мултивитамини?

Мнениеот Мики Маус » 05 Сеп 2019, 09:38

Водя доста активен начин на живот, работата ми е динамична и натоварена, гледам и да спортувам често. Напоследък обаче се чувствам отпаднал и ми е доста сънливо през деня. Не, че не си доспивам, но като че ли сънят не ми е достатъчен.
Преди пиех СУПРАВИТ АКТИВ разтворими таблетки и се чувствах добре. Сега пак изпих една опаковка от 20 таблетки, но като че ли ефектът е по-слаб.
Мога ли да продължа да продължа с мултивитамините? Знаете ли колко дълго могат да се приемат без прекъсване?
Искам да ви помоля също да ми препоръчате мултивитамини, които сте ползвали и според вас са добри. Чувам хубави отзиви за марките Допелхерц и Джеймисън. Ако сте ги употребявали, моля, споделете мнения.
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Колко дълго мога да приемам мултивитамини?

Мнениеот iriny » 05 Сеп 2019, 10:08

Смятам, че при всички положения мултивитаминете не бива да се пият постоянно. Дори и в листовките пише, че не са заместители на пълноценното хранене. Опитай да си разнообразиш диетата с повече плодове и зеленчуци.
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Колко дълго мога да приемам мултивитамини?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 05 Сеп 2019, 10:14

Аз съм използвала витамините на Допелхерц за коса и нокти и съм много доволна от резултата.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта