Какво обичате да си готвите вкъщи, когато жена ви я няма?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Какво обичате да си готвите вкъщи, когато жена ви я няма?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 11 Сеп 2019, 12:16

Здравейте, пичове! Сега да ви задам един въпрос: Какво обичате да си готвите вкъщи, когато половинките ви ги няма. Да речем, че сте пратили жената на почивка или на гости при майка ѝ. Няколко дни сте сами и вие определяте менюто... Какво си приготвяте?
Аз например съм скаран с готвенето и наблягам на скарата: кебапчета, кюфтета, пържоли, шишчета, може и някоя рибка да си изпека... Естествено и салата за ракийката си дробя, че без нея може ли?! :wink: Ако ми се прииска нещо по-воднисто – отскачам за една шкембе-чорба в близката закусвалня.
В общи линии – това е моето меню. Какво е вашето?
Може пък да ми дадете някоя идея за нещо вкусно и бързо за приготвяне, да разнообразя малко...
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Какво обичате да си готвите вкъщи, когато жена ви я няма?

Мнениеот marchinko73 » 11 Сеп 2019, 13:49

Ако ми се готви, си правя спагети, щото много ги обичам. Сам си правя соса, не купувам готов. Малко е играчка, ама пък става много вкусен. Иначе, ако ме мързи и аз кат тебе - хвърля две мръвки на скарата, дробна два домата и една краставица и готово! :smile:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Какво обичате да си готвите вкъщи, когато жена ви я няма?

Мнениеот petyo62 » 11 Сеп 2019, 13:57

Аз пък си пържа разни работи - картофки, риба, яйца, кюфтета. Защото жената не ми дава да ям пържено. :wink: Наваксвам си! :lol:
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18


Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта