Може ли да ми препоръчате нещо ефикасно за възстановяване на косата и заздравяване на ноктите?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Може ли да ми препоръчате нещо ефикасно за възстановяване на косата и заздравяване на ноктите?

Мнениеот iriny » 12 Сеп 2019, 11:14

Здравейте! Имам проблем и се надявам тук да получа съвет. От известно време забелязвам, че косата ми е изтощена и цъфти. Пробвах с няколко маски, които ми даде моята фризьорка, но за сега няма ефект. Ноктите ми също се чупят лесно. Предполагам, че е от липса на витамини и минерали.
Една моя позната ми препоръча този продукт - СОЛГАР ФОРМУЛА ЗА КОЖА, НОКТИ И КОСА. Каза, че е доволна от ефекта. Някоя от вас ползвала ли го е и какво ви е мнението?
Може ли да ми препоръчате нещо ефикасно за възстановяване на косата и заздравяване на ноктите, което сте ползвали и при вас е подействало? Благодаря!
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Може ли да ми препоръчате нещо ефикасно за възстановяване на косата и заздравяване на ноктите?

Мнениеот Monika_Spasova » 12 Сеп 2019, 16:09

Бих ти препоръчала няколко неща, главните от които са да смениш приятелката и фризьорката. :mrgreen:
Ако проблемът е сериозен, цепят ти се ноктите, косата е тънка и изтощена и наистина, ама наистина си плачи за сериозни дейстия, може да изследваш хормони.
Ако положението е малко по-добро, промени храненето си, успоредно с приемането на витамини и минерали. Добре, фирмата, която ти е предложила приятелката е супер, може да й дадеш още един шанс.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Може ли да ми препоръчате нещо ефикасно за възстановяване на косата и заздравяване на ноктите?

Мнениеот iriny » 12 Сеп 2019, 16:15

Monika_Spasova написа:Бих ти препоръчала няколко неща, главните от които са да смениш приятелката и фризьорката. :mrgreen:
Ако проблемът е сериозен, цепят ти се ноктите, косата е тънка и изтощена и наистина, ама наистина си плачи за сериозни дейстия, може да изследваш хормони.
Ако положението е малко по-добро, промени храненето си, успоредно с приемането на витамини и минерали. Добре, фирмата, която ти е предложила приятелката е супер, може да й дадеш още един шанс.


Много благодаря за съвета. Честно, малко съм притеснена. Ще взема да си направя едни изследвания. Дано не е нещо сериозно!
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Може ли да ми препоръчате нещо ефикасно за възстановяване на косата и заздравяване на ноктите?

Мнениеот Lisandra » 12 Сеп 2019, 17:38

Също препоръчвам да се изследваш, ПКК + хормони. Странно е лятото да имаш липса на витамини, разбира се зависи как се храниш.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Може ли да ми препоръчате нещо ефикасно за възстановяване на косата и заздравяване на ноктите?

Мнениеот Венета.Николаева » 02 Фев 2020, 17:53

Здравейте аз съм консултант на билкова козметика.И предлагаме много добри продукти.Ако желаете може да ми пишете за повече информация.
Венета.Николаева
 
Мнения: 65
Регистриран на: 12 Ное 2019, 13:14

Re: Може ли да ми препоръчате нещо ефикасно за възстановяване на косата и заздравяване на ноктите?

Мнениеот Yarost » 24 Фев 2020, 16:42

Може би някакви домашни средства плюс някакви витамини.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Може ли да ми препоръчате нещо ефикасно за възстановяване на косата и заздравяване на ноктите?

Мнениеот annamaria » 26 Фев 2020, 16:58

Чувала съм, че мезотерапиите за коса дават добри резултати. Аз не съм си правила, но мисля, че биха имали ефект. Някой да си е правил?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Може ли да ми препоръчате нещо ефикасно за възстановяване на косата и заздравяване на ноктите?

Мнениеот iriny » 27 Фев 2020, 10:53

annamaria написа:Чувала съм, че мезотерапиите за коса дават добри резултати. Аз не съм си правила, но мисля, че биха имали ефект. Някой да си е правил?

Интересно. До сега не бях чувала за такава терапия. Къде я правят?
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Може ли да ми препоръчате нещо ефикасно за възстановяване на косата и заздравяване на ноктите?

Мнениеот Yarost » 27 Фев 2020, 16:21

Мисля, че д-р Каляшева прави такава мезотерапия. Аз също се бях интересувала от нея, но не съм си правила.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12



Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта