Куче или котка за домашен любимец?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Куче или котка за домашен любимец?

Мнениеот Цвети Цветкова » 26 Окт 2019, 21:09

Паулу Коелюв написа:Поздравления за избора! Много сладко кученце сте си избрали! Малкият щастлив ли е? Проявява ли желание да се грижи за него?


Благодаря! За сега синчето проявява голям ентусиазъм. Води го на разходка, учи го да ходи до тоалетната, храни го, играят си, опитва се да го учи на команди... изобщо много е весело да ги гледаш двамата. :grin:
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Куче или котка за домашен любимец?

Мнениеот iriny » 02 Ное 2019, 11:39

Чудесно! Дано да се задържи този интерес у детето. Ще се научи да се грижи за другите. Браво! А какво става с кученцето? Като го гледам какво е сладурче и аз се замислям дали да не си взема такова... :wink:
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Куче или котка за домашен любимец?

Мнениеот Цвети Цветкова » 04 Ное 2019, 20:28

iriny написа:Чудесно! Дано да се задържи този интерес у детето. Ще се научи да се грижи за другите. Браво! А какво става с кученцето? Като го гледам какво е сладурче и аз се замислям дали да не си взема такова... :wink:


Вземи си! Голямо забавление е не само за детето. Днес с малкия ходихме да купуваме елече на кученцето и палтенце за зимните разходки... Да го видиш синчето колко беше придирчив! Викам си: аз рокля не съм си избирала толкова време! :lol: Добре, че баща му не дойде с нас! :lol:
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта