Проверка на пожарогасителя на колата. Ще ме глобят ли, ако не е минал профилактика?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Проверка на пожарогасителя на колата. Ще ме глобят ли, ако не е минал профилактика?

Мнениеот iriny » 27 Сеп 2019, 16:29

Искате да кажете, че тези пожарогасители, дето са като спрей и са под 1 кг. не ги признават? Т.е. все едно нямам пожарогасител? Ужас!
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Проверка на пожарогасителя на колата. Ще ме глобят ли, ако не е минал профилактика?

Мнениеот tano » 28 Сеп 2019, 11:25

petyo62 написа:
tano написа:Занесох пожарогасителя в една фирма за поддръжка. Оказа се, че трябва да се допълва. Ще е готов след 3 дни. Дано не ми се наложи някакво спешно ходене с колата! Не ми казаха колко ще струва. Ако цената е колкото на нов, направо ще се гръмна! :lol:

Кажи после колко ти е струвало, да знаем, като се наложи да презареждаме ли пожарогасителя или направо да купуваме нов.

Вчера си взех пожарогасителя. С допълването и заверката ми струва общо 8 лв. Сега вече мога да си карам спокойно. :wink:
tano
 
Мнения: 121
Регистриран на: 07 Авг 2019, 11:03

Re: Проверка на пожарогасителя на колата. Ще ме глобят ли, ако не е минал профилактика?

Мнениеот iriny » 02 Окт 2019, 16:32

Мога ли да си поръчам пожарогасител за колата онлайн? Препоръчайте ми някой сайт, моля.
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Проверка на пожарогасителя на колата. Ще ме глобят ли, ако не е минал профилактика?

Мнениеот Цвети Цветкова » 03 Окт 2019, 16:42

iriny написа:Мога ли да си поръчам пожарогасител за колата онлайн? Препоръчайте ми някой сайт, моля.

Май в е-маг можеш да ги намериш най-евтино, ако искаш да пазаруваш онлайн. Иначе, доколкото си спомням, мъжът ми го купи от някаква фирма за пожарогасители.
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Проверка на пожарогасителя на колата. Ще ме глобят ли, ако не е минал профилактика?

Мнениеот petyo62 » 04 Окт 2019, 15:17

Цвети Цветкова написа:
iriny написа:Мога ли да си поръчам пожарогасител за колата онлайн? Препоръчайте ми някой сайт, моля.

Май в е-маг можеш да ги намериш най-евтино, ако искаш да пазаруваш онлайн. Иначе, доколкото си спомням, мъжът ми го купи от някаква фирма за пожарогасители.

Според мен е по-добре да се купи от фирма за пожарогасители. Там ще му сложат и стикер за годност.
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18

Re: Проверка на пожарогасителя на колата. Ще ме глобят ли, ако не е минал профилактика?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 14 Окт 2019, 17:13

Като сте захванали тази тема, да ви питам: Предстои да минавам годишен преглед. Дали ще ми проверяват и годността на пожарогасителя, щото не е заверяван май никога. :grin: До сега поне не са го гледали.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Проверка на пожарогасителя на колата. Ще ме глобят ли, ако не е минал профилактика?

Мнениеот Паулу Коелюв » 16 Юни 2020, 10:09

lyuta_chushka95 написа:Като сте захванали тази тема, да ви питам: Предстои да минавам годишен преглед. Дали ще ми проверяват и годността на пожарогасителя, щото не е заверяван май никога. :grin: До сега поне не са го гледали.

Рядко го проверяват на технически преглед, обаче служителите на КАТ питат редовно за това.
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта