Брат ми откарадна приятелят ми

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Брат ми откарадна приятелят ми

Мнениеот gabs » 23 Сеп 2019, 11:58

Мислех си че любовта трае за цял живот, а се оказа, че трае за няколко месеца. Имах сериозна връзка с едно момче, което беше всичко за мен. Брат ми е може да възбуди всеки мъж и се справя много добре. Той носи и дантелено бельо. Бях по магазините с приятелки и като се прибрах влязох в неговата стая да му покажа новите ми дрешки и видях, как приятелят ми задоволява брат ми анално. Скъсах с приятелят ми и вече неговоря с брат ми. Не знам как мога да защитя гаджетата от брат ми.
gabs
 
Мнения: 4
Регистриран на: 23 Сеп 2019, 11:46

Re: Брат ми откарадна приятелят ми

Мнениеот victorYa » 23 Сеп 2019, 20:30

Възможно ли е брат ви да е по-интригуващ сексуално?
victorYa
 
Мнения: 28
Регистриран на: 25 Юли 2019, 19:38

Re: Брат ми откарадна приятелят ми

Мнениеот gabs » 23 Сеп 2019, 21:57

victorYa написа:Възможно ли е брат ви да е по-интригуващ сексуално?


Напълно възможно е. Поддържа се и ходи на фитнес. Има хубаво тяло, но не е грозно, като на културост. Използва и грим и така прилича на кей поп певец и лесно го заглеждат хората.

Аз гледам да съм естествена и рядко се гримирам. Не си правя голи снимки. Не се обличам провокативно, като другите.
gabs
 
Мнения: 4
Регистриран на: 23 Сеп 2019, 11:46

Re: Брат ми откарадна приятелят ми

Мнениеот Мики Маус » 24 Сеп 2019, 09:09

Много е лесно да защитиш гаджетата от брат си. Просто си избирай такива, които харесват само жени. :grin:
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Брат ми откарадна приятелят ми

Мнениеот mimeto96 » 24 Сеп 2019, 16:44

victorYa написа:Възможно ли е брат ви да е по-интригуващ сексуално?

По-интригуващ за кого? Ако ще да прилича на Меган Фокс, все пак е мъж. Не вярвам всички мъже да са обърнали резбата. :lol:
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: Брат ми откарадна приятелят ми

Мнениеот marchinko73 » 24 Сеп 2019, 16:53

gabs написа:
victorYa написа:Възможно ли е брат ви да е по-интригуващ сексуално?


Напълно възможно е. Поддържа се и ходи на фитнес. Има хубаво тяло, но не е грозно, като на културост. Използва и грим и така прилича на кей поп певец и лесно го заглеждат хората.

Аз гледам да съм естествена и рядко се гримирам. Не си правя голи снимки. Не се обличам провокативно, като другите.


Ма много интересно кои хора го заглеждат? Ся, аз като си падам само по жени, как пък да не избера брат ти пред тебе! Има малки, но съществени анатомични различия, моето момиче. :wink:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Брат ми откарадна приятелят ми

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 25 Сеп 2019, 14:42

Ай стига бе! Направо се гъбаркате! Габс, още малко ще кажеш, че всички мъже са бисексуални или ти такива си ги избираш? :wink:
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Брат ми откарадна приятелят ми

Мнениеот gabs » 25 Сеп 2019, 17:25

Лош Холестерол 007 написа:Ай стига бе! Направо се гъбаркате! Габс, още малко ще кажеш, че всички мъже са бисексуални или ти такива си ги избираш? :wink:


Аз откъде да знам дали са бисексуални или хетеросексуални. Избирам такива, които забелязват неща които другите незабелязват, например, че съм се лакирала и ми правят комплимент на тази тема. Ако не съм ги видяла да се целуват с мъж няма откъде да знам.
gabs
 
Мнения: 4
Регистриран на: 23 Сеп 2019, 11:46

Re: Брат ми откарадна приятелят ми

Мнениеот gabs » 25 Сеп 2019, 17:27

marchinko73 написа:
gabs написа:
victorYa написа:Възможно ли е брат ви да е по-интригуващ сексуално?


Напълно възможно е. Поддържа се и ходи на фитнес. Има хубаво тяло, но не е грозно, като на културост. Използва и грим и така прилича на кей поп певец и лесно го заглеждат хората.

Аз гледам да съм естествена и рядко се гримирам. Не си правя голи снимки. Не се обличам провокативно, като другите.


Ма много интересно кои хора го заглеждат? Ся, аз като си падам само по жени, как пък да не избера брат ти пред тебе! Има малки, но съществени анатомични различия, моето момиче. :wink:


И мъже и жени се е случвало да го заглеждат.
gabs
 
Мнения: 4
Регистриран на: 23 Сеп 2019, 11:46

Re: Брат ми откарадна приятелят ми

Мнениеот Мики Маус » 26 Сеп 2019, 09:00

gabs написа:
Лош Холестерол 007 написа:Ай стига бе! Направо се гъбаркате! Габс, още малко ще кажеш, че всички мъже са бисексуални или ти такива си ги избираш? :wink:


Аз откъде да знам дали са бисексуални или хетеросексуални. Избирам такива, които забелязват неща които другите незабелязват, например, че съм се лакирала и ми правят комплимент на тази тема. Ако не съм ги видяла да се целуват с мъж няма откъде да знам.


Ами освен да почнеш да ги питаш, преди работите да станат сериозни... :wink:
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта