Мнения за ВИШИ ДЕРКОС ЕНЕРГИЗИРАЩ ШАМПОАН ПРОТИВ КОСОПАД. Колко често трябва да го ползвам, за да има ефект?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Мнения за ВИШИ ДЕРКОС ЕНЕРГИЗИРАЩ ШАМПОАН ПРОТИВ КОСОПАД. Колко често трябва да го ползвам, за да има ефект?

Мнениеот mimeto96 » 24 Сеп 2019, 16:36

Здравейте! Купих си ВИШИ ДЕРКОС ЕНЕРГИЗИРАЩ ШАМПОАН ПРОТИВ КОСОПАД, защото забелязах, че косата ми започна да пада. Напоследък има много косми по четката и се скубя като пудел. Обаче не разбрах как точно да използвам шампоана. Колко пъти в седмицата трябва да се къпя с него и трябва ли да стоя известно време, за да подейства? За сега го ползвам само веднъж в седмицата и не забелязвам да има ефект. Колко дълго да го ползвам и след колко време мога да очаквам, че ще подейства?
Моля, ако някой е ползвал този шампоан за косопад, да сподели мнение. Благодаря!
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: Мнения за ВИШИ ДЕРКОС ЕНЕРГИЗИРАЩ ШАМПОАН ПРОТИВ КОСОПАД. Колко често трябва да го ползвам, за да има ефект?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 25 Сеп 2019, 09:58

Аз съм доволна от този шампоан. Нанасям го на влажна коса и оставям да действа няколко минути. Ползвам го 2-3 пъти в седмицата и при мен има ефект.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Мнения за ВИШИ ДЕРКОС ЕНЕРГИЗИРАЩ ШАМПОАН ПРОТИВ КОСОПАД. Колко често трябва да го ползвам, за да има ефект?

Мнениеот mimeto96 » 25 Сеп 2019, 10:42

lyuta_chushka95 написа:Аз съм доволна от този шампоан. Нанасям го на влажна коса и оставям да действа няколко минути. Ползвам го 2-3 пъти в седмицата и при мен има ефект.

Благодаря!!! Колко дълго мога да го ползвам? Всеки ден става ли да се мия с него?
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: Мнения за ВИШИ ДЕРКОС ЕНЕРГИЗИРАЩ ШАМПОАН ПРОТИВ КОСОПАД. Колко често трябва да го ползвам, за да има ефект?

Мнениеот Цвети Цветкова » 25 Сеп 2019, 12:05

И аз съм го ползвала този шампоан. Добър е. Но не трябва да се къпеш с него всеки ден. Иначе за продължителност колко дълго да го използваш, не съм чувала да има ограничение. Предполагам, докато получиш желания ефект.
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron