Отдавна е доказано, че мъжете не могат да забременяват, но май опитите продължават

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Отдавна е доказано, че мъжете не могат да забременяват, но май опитите продължават

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 03 Окт 2019, 14:18

Значи, много силно се надявам това да е някаква фалшива новина, защото, ако не е – Бог да ни е на помощ! Попадна ми една статия за това, че учени в Брюксел изхарчили 54 милиона евро по проект, финансиран от ЕС, за да докажат, че ЕДИНСТВЕНО ЖЕНИТЕ МОГАТ ДА РАЖДАТ! Що за извратен идиотизъм е това? 54 милиона евро, хора!!! За глупости! При положение, че децата в много страни умират от глад! Ще кажете: Да, ама те не са в Европейския съюз! Добре! А ние като сме в него да не сме цъфнали и вързали? Или пък някоя ат другите „малки“ държави, наскоро присъединили се? Защо събираме капачки, за да купуваме кувьози, организираме и участваме в сума ти благотворителни кампании за спасяване на човешки животи питам, когато с лека ръка се харчат луди пари за напълно безсмислени изследвания?!? И после същия този Европейски съюз ми се праска колко бил хуманен и загрижен и каква благодат било да сме в него! Ай сиктир, бе!
Отдавна е доказано, че мъжете не могат да забременяват, но май в Европейския съюз опитите продължават с пълна сила!
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Отдавна е доказано, че мъжете не могат да забременяват, но май опитите продължават

Мнениеот iriny » 03 Окт 2019, 15:14

Това е фалшива новина, но че се харчат много пари за безумни неща и то по проекти, е факт!
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Отдавна е доказано, че мъжете не могат да забременяват, но май опитите продължават

Мнениеот petyo62 » 03 Окт 2019, 15:38

Заглавието ме разсмя. Имаше май един такъв лаф за южната ни съседка, ама те още не са в ЕС. :lol: Иначе добре, че е фалшива новината, щото наистина щеше да е страшно тъпо.
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18

Re: Отдавна е доказано, че мъжете не могат да забременяват, но май опитите продължават

Мнениеот Innerlane » 05 Окт 2019, 16:48

Мъжете днес могат да раждат, ако им се присади матка, в която да се имплантира оплодена яйцеклетка. Може би такава новина сте чели? Иначе без съответната трансплантация на всеки е ясно, че няма как да се случат нещата. Колко пари са отнели изследванията не мога да кажа. На мен лично не ми пречи мъж да си износва дете. Даже чудесно, една жена по-малко ще се тормози.
Innerlane
 
Мнения: 123
Регистриран на: 04 Апр 2016, 15:41

Re: Отдавна е доказано, че мъжете не могат да забременяват, но май опитите продължават

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 05 Окт 2019, 17:05

Innerlane написа:Мъжете днес могат да раждат, ако им се присади матка, в която да се имплантира оплодена яйцеклетка. Може би такава новина сте чели? Иначе без съответната трансплантация на всеки е ясно, че няма как да се случат нещата. Колко пари са отнели изследванията не мога да кажа. На мен лично не ми пречи мъж да си износва дете. Даже чудесно, една жена по-малко ще се тормози.

Не мисля, че науката трябва да върви срещу природата. Ако мъжът можеше да ражда, той щеше да е сътворен или евоюлирал по съответния начин. Но въпросът тук беше за грешните пари, изхарчени за абсолютна глупост. Дори тази новина да е фалшива, има доказателства за други безумни проекти, за които се харчат луди пари. Например преброяването на комарите по р. Дунав. Колко кувьоза мажеха да купят с тези пари?
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта