Фиксиращият колан за гръб и раменен пояс ще ми помогне ли за болките?

Апарати, аксесоари и уреди с медицинска или козметична употреба - задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

Фиксиращият колан за гръб и раменен пояс ще ми помогне ли за болките?

Мнениеот iriny » 08 Окт 2019, 16:34

От известно време ме наболява рамото и гърба. Работя на компютър и предполагам, че обездвижването и неправилната стойка са някои от причините. Вечер се мажа с Фастум гел, но макар че болката отшумява, след ден-два пак е същото. Притеснявам се да не развивам някакъв плексит или не дай боже гръбначно изкривяване. С моята работа и задълженията вкъщи все не ми остава време да отида на лекар. Попаднах на реклами за фиксиращ колан за гръб и раменен пояс. Казват, че помага при неправилна стойка и болки в гърба. Обаче има няколко вида и не зная кой да избера. Освен това се чудя дали да не си взема и някакъв масажор. Ако някой е ползвал такъв фиксиращ колан, моля за мнение. Препоръчайте ми някой модел, от който сте доволни.
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Фиксиращият колан за гръб и раменен пояс ще ми помогне ли за болките?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 09 Окт 2019, 13:58

Аз имам масажор вкъщи и често го ползвам точно заради болки в гърба. От време на време обаче ходя и на масаж. Определено ми помага. С колан не съм пробвала как ще е, но може да опитам. Разгледах няколко модела. Определено не са скъпи.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Фиксиращият колан за гръб и раменен пояс ще ми помогне ли за болките?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 09 Окт 2019, 14:58

Мой приятел купи за дъщеря си този модел: ФИКСИРАЩ КОЛАН ЗА ГРЪБ И РАМЕНЕН ПОЯС 2075
Казва, че момичето е доволно от ефекта.
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48


Назад към Медицински принадлежности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта