Синът ми стана обратен - мога ли да го променя

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Синът ми стана обратен - мога ли да го променя

Мнениеот borko » 12 Окт 2019, 18:47

Синът ми е на 20. През годините имаше приятелки, но след като скъса с последната той се промени. Намери си приятел и започна да излиза с него. Приятелят на синът ми му угажда много и даже айфон му беше подарил. Синът ми не работи и приятелят му плаща по заведенията и му угажда. Според мен синът е станал обратен заради парите. Мога ли да го променя? На всичкото отгоре синът ми иска да се изнесе и да живее при приятелят си.
borko
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Окт 2019, 18:36

Re: Синът ми стана обратен - мога ли да го променя

Мнениеот Паулу Коелюв » 12 Окт 2019, 19:52

borko написа:Синът ми е на 20. През годините имаше приятелки, но след като скъса с последната той се промени. Намери си приятел и започна да излиза с него. Приятелят на синът ми му угажда много и даже айфон му беше подарил. Синът ми не работи и приятелят му плаща по заведенията и му угажда. Според мен синът е станал обратен заради парите. Мога ли да го променя? На всичкото отгоре синът ми иска да се изнесе и да живее при приятелят си.


Моите съболезнования! Според мен сте го изтървали още, когато е скъсал с приятелката си. Трябвало е да обръщате повече внимание на момчето.
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Re: Синът ми стана обратен - мога ли да го променя

Мнениеот mimeto96 » 12 Окт 2019, 20:05

И какво толкова като е станал обратен? Голяма драма! Днес всеки е свободен сам да си определя сексуалната ориентация. Освен това е пълнолетен. Живеем в 21 век, ако не сте забелязали.
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: Синът ми стана обратен - мога ли да го променя

Мнениеот NDN » 14 Окт 2019, 15:32

Синът Ви цял живот си е бил обратен! Хомосексуалносста не е е заразна, нито модерна - човек не избира да е обратен. През възразстта, на която е синът ви настъпва най-често личното осъзнаване(това че той не е себе си и не е щастлив с момиче). Покажете му че го разбирате и подкрепяте! Това все още е вашият син. И най - вече, приемете че никой не може да промени хомосексуалността!
NDN
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Окт 2019, 15:26

Re: Синът ми стана обратен - мога ли да го променя

Мнениеот iriny » 17 Окт 2019, 16:54

Дали наистина е станал обратен заради парите и лекия живот или на Вас така Ви се иска да мислите? Говорете с него, покажете му уважение и разбиране и нещата ще си дойдат на мястото. Имам приятели хомосексуалисти, които са много интелигентни и забавни хора. И са щастливи. Това все пак не е заболяване, а нормално явление. Просто трябва общуване и разбиране от Ваша страна.
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Синът ми стана обратен - мога ли да го променя

Мнениеот Pepiuk » 20 Окт 2019, 01:14

Причините за хомосексуалността могат да бъдат както хормонални така и културни .
Колкото по ниско е нивото на тестостерона на един мъж той проявява женски черти и обикновено е пасивен. Колкото по високо е нивото на тестостерона на мъжа той става по перверзен и вероятно активен. Под културен модел може да се каже , че обърканото детство е причина. При липса на адекватни стимули за развитие настъпват промени във поведението.
Pepiuk
 
Мнения: 29
Регистриран на: 30 Авг 2019, 18:53

Re: Синът ми стана обратен - мога ли да го променя

Мнениеот i.ivanov77 » 21 Окт 2019, 13:51

И аз имам проблеми с моя син, макар че не е заради това. В един момент като че ли почнахме да си говорим на различни езици. Не зная дали може да го промените, може да си е такъв и да не го е показвал. Чудя се къде бъркаме? Дали е трябвало да им обръщаме повече внимание или да ги глезим по-малко?
i.ivanov77
 
Мнения: 64
Регистриран на: 10 Сеп 2019, 14:49

Re: Синът ми стана обратен - мога ли да го променя

Мнениеот Pepiuk » 21 Окт 2019, 15:14

Където има глезене или привилегии няма борба а където няма борба няма развитие. За да са сплотени хората трябва взаимно да износват каузи.
Pepiuk
 
Мнения: 29
Регистриран на: 30 Авг 2019, 18:53


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта