За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот ivan33333 » 19 Окт 2019, 17:32

Мики Маус написа:Как за какво му е? Нали ще става политик? Трябва му собствена медия за партията. А простотията в предаванията според мен е гарантирана. Жалко за старозагорци. Отиде им хубавата телевизия!


В България всяка партия си има медия или медии.
Излиза, че един тв канал така ще изопачи нещата, както са му наредили от партията, която го притежава.
Загубихме истинската журналистика в България и сега журналистиката е поръчкова.
ivan33333
 
Мнения: 6
Регистриран на: 19 Окт 2019, 17:29

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот ivan33333 » 19 Окт 2019, 17:33

Лош Холестерол 007 написа:
Pepiuk написа:В книгата на Джордж Оруел 1984 имаше така наречените петминутки на омразата.
Тяхната основна цел беше да насаждат омраза и разделение във хората от което се възползваше големият брат. Обърнете внимание какви настроения създава със името на партията си и рекламните клипове който пуска за да я рекламира.

Съгласен! Честно казано си мислех, че го прави заради шоуто, но май сериозно иска да се натика в политиката. Ще ми се да го питам: като партията му се казва "Няма такава държава", в коя държава всъщност смята да прави политика?


Идеята е с това име на партията да превлече недоволните хора да гласуват за него. Има много хора които не са гласували в продължение на години. Така се отличава от останалите партии.
ivan33333
 
Мнения: 6
Регистриран на: 19 Окт 2019, 17:29

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот ivan33333 » 19 Окт 2019, 17:40

mimeto96 написа:Какво се възмущавате не мога да разбера? Като не го харесвате, не го гледайте. Демокрация е! Аз си харесвам Слави Трифонов - голям артист, певец и шоу мен! Уникален е! И на изборите ще успее, защото много хора го харесват и го подкрепят!


Въпросът е какво Слави разбира от политика, а не до това колко велик е като артист.
Другия въпрос е откъде ще печели този купен от Слави тв канал. Все пак Слави е дал 500 000 и като човек занимаващ се със шоубизнес трябва да е наясно, че от реклама трудно ще си възвърне парите от покупката на този тв канал и ще отиде на печалба.
ivan33333
 
Мнения: 6
Регистриран на: 19 Окт 2019, 17:29

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот ivan33333 » 19 Окт 2019, 17:45

Паулу Коелюв написа:
Pepiuk написа:Да му е честит рожденият ден ако наистина има такъв. Въпроса е какво мисли Слави за нас Българите и как мисли да управлява евентуално съдбините ни. Това може да се разбере от неговите действия който до момента са ултра популистки.


Мисля, че на Слави Трифонов въобще не му пука за българския народ, както и на болшинството от политиците. Въпросът е да са в далаверата.


Слави винаги е използвал патриотизма, за да трупа фенове.
ivan33333
 
Мнения: 6
Регистриран на: 19 Окт 2019, 17:29

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот Паулу Коелюв » 19 Окт 2019, 19:55

ivan33333 написа:
Паулу Коелюв написа:
Pepiuk написа:Да му е честит рожденият ден ако наистина има такъв. Въпроса е какво мисли Слави за нас Българите и как мисли да управлява евентуално съдбините ни. Това може да се разбере от неговите действия който до момента са ултра популистки.


Мисля, че на Слави Трифонов въобще не му пука за българския народ, както и на болшинството от политиците. Въпросът е да са в далаверата.


Слави винаги е използвал патриотизма, за да трупа фенове.


Тъй де! С какво е по-различен от "патриотите"? Те освен да разлайват кучетата и да предизвикват международни скандали, нещо друго направили ли са до момента? На никой не му пука за народа! Важното е да се докопат до кокала, с повече мръвка, ако може!
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот Pepiuk » 19 Окт 2019, 23:24

Това което правеше Слави във шоуто на Слави беше да ни забавлява със скечове на актьорите и във същото време да ни пуска от време на време по една петминутка на омразата във която се изпълняваше песен наречена няма такава държава, държавата във която самият той живее и се предполага, че трябва да има някакъв респект. Това е подъл опит да се манипулират хората на примитивно ниво, тоест хората гледат шоуто за да се забавляват но във същото време трябва да изгледат
и сериозна доза негативизъм за обществото във което живеят, негативизмът се запомня изключително лесно. И във крайна сметка на първично ниво хората да припознаят Слави като спасител. Трябва да се отбележи, че неговите яростни нападки срещу сегашната власт започнаха след скандала със 50 те процента влияние който е искал, преди това нямаше и помен от сегашното му отношение.
Което по същество прилича на опит да изнудва или получавам каквото искам или започвам кампания срещу управляващите.
Pepiuk
 
Мнения: 29
Регистриран на: 30 Авг 2019, 18:53

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот iriny » 21 Окт 2019, 14:25

Ами то "Няма такава държава!" е почти същото като "Съсипаха я тая държава!" - любим лаф на българите напоследак. А на Слави много му трябва телевизия , на която той да е шеф и собственик и никой да не му казва какво може и какво не може да прави. Както правилно отбелязахте - всяка партия си има телевизия, така че новосъздадената Славчова партия също трябва да си и ма медия!
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 21 Окт 2019, 17:33

ivan33333 написа:
mimeto96 написа:Какво се възмущавате не мога да разбера? Като не го харесвате, не го гледайте. Демокрация е! Аз си харесвам Слави Трифонов - голям артист, певец и шоу мен! Уникален е! И на изборите ще успее, защото много хора го харесват и го подкрепят!


Въпросът е какво Слави разбира от политика, а не до това колко велик е като артист.
Другия въпрос е откъде ще печели този купен от Слави тв канал. Все пак Слави е дал 500 000 и като човек занимаващ се със шоубизнес трябва да е наясно, че от реклама трудно ще си възвърне парите от покупката на този тв канал и ще отиде на печалба.


Подозирам, че Слави Трифонов нищо не разбира от политика, макар че е добър в шоуто. А тия 500 000 предполагам, че смята да си ги върне не от реклами по новата му телевизия... Айде да не се лъжем! Няма такова нещо като "независими"! Всички са в кюпа!
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот Цвети Цветкова » 22 Окт 2019, 14:53

ivan33333 написа:
mimeto96 написа:Какво се възмущавате не мога да разбера? Като не го харесвате, не го гледайте. Демокрация е! Аз си харесвам Слави Трифонов - голям артист, певец и шоу мен! Уникален е! И на изборите ще успее, защото много хора го харесват и го подкрепят!


Въпросът е какво Слави разбира от политика, а не до това колко велик е като артист.
Другия въпрос е откъде ще печели този купен от Слави тв канал. Все пак Слави е дал 500 000 и като човек занимаващ се със шоубизнес трябва да е наясно, че от реклама трудно ще си възвърне парите от покупката на този тв канал и ще отиде на печалба.


Май не е наясно или ни баламосва. Слави е казал, че телевизията е подарък за зрителите и няма да иска пари, а ще се издържа от реклами. Сигурно разчита на много яки рекламодатели... :wink:
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот Паулу Коелюв » 23 Окт 2019, 15:51

iriny написа:Ами то "Няма такава държава!" е почти същото като "Съсипаха я тая държава!" - любим лаф на българите напоследак. А на Слави много му трябва телевизия , на която той да е шеф и собственик и никой да не му казва какво може и какво не може да прави. Както правилно отбелязахте - всяка партия си има телевизия, така че новосъздадената Славчова партия също трябва да си и ма медия!


Все пак Слави не може да прави каквото си иска. Има си СЕМ, има си правила и регламенти. А за партиите съм съгласен - независима телевизия или каквато и да е друга медия няма. Който плаща, той поръчва музиката.
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта