За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот Пламена И. » 26 Окт 2019, 21:46

Не зная дали ще му излезе сметката на Слави Трифонов, а и не ме интересувай кой го финансира. Ще стане ясно. Проблемът е, че затри една добра регионална телевизия, защото му трябва канал. От любопитство ще се насиля да изгледам пилотното му предаване, но не очаквам нещо по-различно от досега.
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот marchinko73 » 01 Ное 2019, 21:00

Кога щеше да я пуска Слави новата телевизия? Чак ми стана интересно кво ново може да измисли.
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот mimeto96 » 05 Ное 2019, 10:02

Защо не мога да намеря канала на телевизията на Слави??? На Близу съм и превъртях всички канали и не я открих! Много съм разочарована! :cry:
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот Мики Маус » 05 Ное 2019, 20:10

mimeto96 написа:Защо не мога да намеря канала на телевизията на Слави??? На Близу съм и превъртях всички канали и не я открих! Много съм разочарована! :cry:


Няма начин да го няма... Пусни си телевизора на автоматично търсене на каналите и ще го намериш... Аз не бих си го причинил, но щом си му фенка, гледай си го със здраве! :grin:
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот Пламена И. » 06 Ное 2019, 20:43

Е, новата телевизия на Слави Трифонов вече е факт. Да му е честита! Какво ви е мнението за качеството на предлаганата 7/8 продукция?
Не питам Мимето. Всички знаем, че му е голяма фенка! :wink:
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 07 Ное 2019, 21:01

Както се казва: За всеки влак си има пътници! А Слави Трифонов си има верни фенове и те си го харесват и си го подкрепят. Някои ще кажат, че е пълна тъпня, други, че е супер... Абе, демокрация е - всеки да си гледа каквото иска на телевизора, само да не усилва много звука, че комшиите се сърдят... :wink:
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот iriny » 08 Ное 2019, 21:24

Не знам вие какво мислите, но Ванката в ролята на Никол Станкулова направо изби рибата! Нема такъв синоптик! :lol: :lol: :lol:
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот Пламена И. » 09 Ное 2019, 20:44

iriny написа:Не знам вие какво мислите, но Ванката в ролята на Никол Станкулова направо изби рибата! Нема такъв синоптик! :lol: :lol: :lol:


Да де, за това говоря - нищо ново в концепцията. Простотии и чалга. Ами прав е слави Трифонов - няма такава държава! И много добре се е ориентирал във вкусовете на голяма част от населението, за съжаление. Но да не забравяме, че вкусът на аудиторията се формира от това, което й се предлага...
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот mimeto96 » 11 Ное 2019, 20:35

Пламена И. написа:Е, новата телевизия на Слави Трифонов вече е факт. Да му е честита! Какво ви е мнението за качеството на предлаганата 7/8 продукция?
Не питам Мимето. Всички знаем, че му е голяма фенка! :wink:


Ааа, Пламенка!!! Няма да се разберем така! Не може да ме лишавате от мнение! Ще се оплача на админа да знаеш! :grin: Да, фенка съм на Слави Трифонов и новата му телевизия ми харесва. Много е забавно... Нали знаеш - някои слушат класическа музика, други метъл, трети чалга... важното е да не си пречим... иначе всеки си има право на мнение и дистанционно... :wink:
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот Пламена И. » 12 Ное 2019, 20:46

mimeto96 написа:
Пламена И. написа:Е, новата телевизия на Слави Трифонов вече е факт. Да му е честита! Какво ви е мнението за качеството на предлаганата 7/8 продукция?
Не питам Мимето. Всички знаем, че му е голяма фенка! :wink:


Ааа, Пламенка!!! Няма да се разберем така! Не може да ме лишавате от мнение! Ще се оплача на админа да знаеш! :grin: Да, фенка съм на Слави Трифонов и новата му телевизия ми харесва. Много е забавно... Нали знаеш - някои слушат класическа музика, други метъл, трети чалга... важното е да не си пречим... иначе всеки си има право на мнение и дистанционно... :wink:


Не се вързвай бе, Миме! Шегувам се... :wink: Естествено, че всеки има право на мнение и никой не ти го оспорва. А за дистанционното си права - като не ми харесва какво дават на някой канал, сменям програмата или изключвам телевизора.
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта