За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот ivan33333 » 13 Ное 2019, 14:32

Пламена И. написа:Е, новата телевизия на Слави Трифонов вече е факт. Да му е честита! Какво ви е мнението за качеството на предлаганата 7/8 продукция?
Не питам Мимето. Всички знаем, че му е голяма фенка! :wink:


Кликнах на първия епизод на вечерното му шоу и то се почна с губене на време и скука и така и не до го догледах.
През 2019 няма смисъл от тв канала на Слави понеже те хубавите шоута като на Елън, Джон Оливър, Джими Кимъл и др са качени на Ютюб.
ivan33333
 
Мнения: 6
Регистриран на: 19 Окт 2019, 17:29

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот Паулу Коелюв » 14 Ное 2019, 20:22

ivan33333 написа:
Пламена И. написа:Е, новата телевизия на Слави Трифонов вече е факт. Да му е честита! Какво ви е мнението за качеството на предлаганата 7/8 продукция?
Не питам Мимето. Всички знаем, че му е голяма фенка! :wink:


Кликнах на първия епизод на вечерното му шоу и то се почна с губене на време и скука и така и не до го догледах.
През 2019 няма смисъл от тв канала на Слави понеже те хубавите шоута като на Елън, Джон Оливър, Джими Кимъл и др са качени на Ютюб.


И аз съм на същото мнение. Гледах първото предаване ей така - от интерес... Ами - нищо ново... не че съм очаквал друго, но все пак имах някаква надежда, макар и малка :lol: Чисто губене на време!
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот petyo62 » 15 Ное 2019, 20:18

На мен Слави Трифонов ми е забавен. Не че съм му кой знае какъв почитател, но ме разсмива. Пък и има хубави песни момчето, макар че по-често го избива на чалга. :wink:
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта