За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот Пламена И. » 17 Окт 2019, 14:02

Не, че вече нещо може да ме учуди в тая държава, дето я няма, според Слави Трифонов, но тая бомба, че е купил ТВ Стара Загора ме заинтересува. Прочетох новината в нета и тъй като съм старозагорка и фенка на въпросната телевизия се зачудих доколко е вярно, защото сайтът, където видях това, ми жълтее нещо. Знаете ли подробности около това събитие?
Пише, че си я е купил евтино – само за 500 000 лв. И шеф на новопридобитата телевизия станал Евгени Димитров – Маестрото. То и туй не е за чудене – дясната ръка му е все пак, но какво смята да прави Слави Трифонов с ТВ Стара Загора, това е въпросът! Според мен телевизията години наред отразява обективно новините от региона и с това си е спечелила много почитатели. Какво ще стане сега? Мисля, че това е голяма загуба за област Стара Загора.
Спрях да гледам шоуто на Слави много отдавна, защото започнаха да ме дразнят простотиите му. Нивото падна рязко и селските му изпълнения и дебелашки шеги вече не ми бяха забавни. Опасявам се, че телевизията му ще продължи тази линия. Вие как смятате?
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот Мики Маус » 17 Окт 2019, 14:32

Как за какво му е? Нали ще става политик? Трябва му собствена медия за партията. А простотията в предаванията според мен е гарантирана. Жалко за старозагорци. Отиде им хубавата телевизия!
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот mimeto96 » 17 Окт 2019, 15:28

Какво се възмущавате не мога да разбера? Като не го харесвате, не го гледайте. Демокрация е! Аз си харесвам Слави Трифонов - голям артист, певец и шоу мен! Уникален е! И на изборите ще успее, защото много хора го харесват и го подкрепят!
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот Pepiuk » 18 Окт 2019, 13:05

В книгата на Джордж Оруел 1984 имаше така наречените петминутки на омразата.
Тяхната основна цел беше да насаждат омраза и разделение във хората от което се възползваше големият брат. Обърнете внимание какви настроения създава със името на партията си и рекламните клипове който пуска за да я рекламира.
Pepiuk
 
Мнения: 29
Регистриран на: 30 Авг 2019, 18:53

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 18 Окт 2019, 14:12

Pepiuk написа:В книгата на Джордж Оруел 1984 имаше така наречените петминутки на омразата.
Тяхната основна цел беше да насаждат омраза и разделение във хората от което се възползваше големият брат. Обърнете внимание какви настроения създава със името на партията си и рекламните клипове който пуска за да я рекламира.

Съгласен! Честно казано си мислех, че го прави заради шоуто, но май сериозно иска да се натика в политиката. Ще ми се да го питам: като партията му се казва "Няма такава държава", в коя държава всъщност смята да прави политика?
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот Pepiuk » 18 Окт 2019, 14:21

Това което Слави се опитва да прави днес не му е за първи път. През 90 г той и хората му са пуснали новината за аварирал АЕЦ.
Pepiuk
 
Мнения: 29
Регистриран на: 30 Авг 2019, 18:53

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот mimeto96 » 18 Окт 2019, 14:52

Приказвайте си, не ми пречите! Аз пък искам да честитя рождения ден на Слави Трифонов и да му пожелая успех и с новата телевизия и на изборите! Той е човека!
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот Pepiuk » 18 Окт 2019, 15:04

Да му е честит рожденият ден ако наистина има такъв. Въпроса е какво мисли Слави за нас Българите и как мисли да управлява евентуално съдбините ни. Това може да се разбере от неговите действия който до момента са ултра популистки.
Pepiuk
 
Мнения: 29
Регистриран на: 30 Авг 2019, 18:53

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот Паулу Коелюв » 18 Окт 2019, 17:17

Pepiuk написа:Да му е честит рожденият ден ако наистина има такъв. Въпроса е какво мисли Слави за нас Българите и как мисли да управлява евентуално съдбините ни. Това може да се разбере от неговите действия който до момента са ултра популистки.


Мисля, че на Слави Трифонов въобще не му пука за българския народ, както и на болшинството от политиците. Въпросът е да са в далаверата.
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Re: За какво му е на Слави Трифонов старозагорската телевизия?

Мнениеот marchinko73 » 19 Окт 2019, 13:42

Pepiuk написа:Това което Слави се опитва да прави днес не му е за първи път. През 90 г той и хората му са пуснали новината за аварирал АЕЦ.

През 1991-ва кукувците наистина изтрепаха рибата с тая авария на АЕЦ, ама Слави тогава беше юноша бледен. Зад майтапа с народа стоят тогавашните му шефове, но момчето се учи бързо! :wink:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron