Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот i.ivanov77 » 26 Окт 2019, 21:15

Мики Маус написа:Според мен се самонавиваш и правиш от мухата слон... ама ти си знаеш! Успокой се, помисли и тогава реши какво ще правиш. Ядосаният човек не взема правилни решения.


Да става каквото ще! Другата седмица правим теста и каквото е - да се свършва! Не се живее така!
i.ivanov77
 
Мнения: 64
Регистриран на: 10 Сеп 2019, 14:49

Re: Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот iriny » 28 Окт 2019, 20:25

i.ivanov77 написа:
Мики Маус написа:Според мен се самонавиваш и правиш от мухата слон... ама ти си знаеш! Успокой се, помисли и тогава реши какво ще правиш. Ядосаният човек не взема правилни решения.


Да става каквото ще! Другата седмица правим теста и каквото е - да се свършва! Не се живее така!


Добре де! Нали уж казваш, че много ги обичаш, пък се запъваш да правиш тестове. Да предположим, че тестът докаже, че не си му баща. Какво правиш тогава? Ще се разведеш? Детето ще остане при майка си и ще ги изгубиш. Да предположим, че жена ти е сгрешила, но след като я обичаш, значи можеш да й простиш. А детето какво е виновно? То не познава друг баща освен тебе!
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот i.ivanov77 » 30 Окт 2019, 18:13

Не зная.. още ми е объркано. Мисля по въпроса. Но пробите за ДНК теста вече са изпратени и чакам резултата. Като дойде, ще видим...
i.ivanov77
 
Мнения: 64
Регистриран на: 10 Сеп 2019, 14:49

Re: Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот marchinko73 » 01 Ное 2019, 20:54

i.ivanov77 написа:Не зная.. още ми е объркано. Мисля по въпроса. Но пробите за ДНК теста вече са изпратени и чакам резултата. Като дойде, ще видим...


Точно тъй брат! Трябва да знаеш лъгъла ли те е или не... от теста ще стане ясно... Пък после квото решиш. Обаче съветът ми е да се държиш мъжки! Няма да даваш да те правят на маймуна!
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 02 Ное 2019, 17:14

marchinko73 написа:
i.ivanov77 написа:Не зная.. още ми е объркано. Мисля по въпроса. Но пробите за ДНК теста вече са изпратени и чакам резултата. Като дойде, ще видим...


Точно тъй брат! Трябва да знаеш лъгъла ли те е или не... от теста ще стане ясно... Пък после квото решиш. Обаче съветът ми е да се държиш мъжки! Няма да даваш да те правят на маймуна!


Марчинко, не надъхвай човека излишно! И без това сигурно му е достатъчно зле. Нищо не е само черно или само бяло в тоя живот. Тука трябва много да се мисли и да се подхожда внимателно. Не е като да скъсаш с гаджето, когато си бил в гимназията!
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот marchinko73 » 04 Ное 2019, 13:12

Лош Холестерол 007 написа:
marchinko73 написа:
i.ivanov77 написа:Не зная.. още ми е объркано. Мисля по въпроса. Но пробите за ДНК теста вече са изпратени и чакам резултата. Като дойде, ще видим...


Точно тъй брат! Трябва да знаеш лъгъла ли те е или не... от теста ще стане ясно... Пък после квото решиш. Обаче съветът ми е да се държиш мъжки! Няма да даваш да те правят на маймуна!


Марчинко, не надъхвай човека излишно! И без това сигурно му е достатъчно зле. Нищо не е само черно или само бяло в тоя живот. Тука трябва много да се мисли и да се подхожда внимателно. Не е като да скъсаш с гаджето, когато си бил в гимназията!


Кво бе? Да си стои и да си трае ли? Ако не е негово детето жена му като е знаела що не му е казала още тогава, а?
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот petyo62 » 05 Ное 2019, 20:34

Като по-възрастен да дам и аз мнение. Съвети в тоя случай трудно се дават. Щом си решил да правиш тест, твое право си е. Обаче животът е шарен и на човек му се случват какви ли не работи... Без значение от резултата, запитай се ти винаги ли си бил честен и откровен и никога ли не си криввал от правия път? Говорете с жена си... След време бракът е повече приятелство и доверие, отколкото страст, но любовта винаги си я има... говорете си... Ако се обичате, ще се разберете!
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18

Re: Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот i.ivanov77 » 06 Ное 2019, 20:25

petyo62 написа:Като по-възрастен да дам и аз мнение. Съвети в тоя случай трудно се дават. Щом си решил да правиш тест, твое право си е. Обаче животът е шарен и на човек му се случват какви ли не работи... Без значение от резултата, запитай се ти винаги ли си бил честен и откровен и никога ли не си криввал от правия път? Говорете с жена си... След време бракът е повече приятелство и доверие, отколкото страст, но любовта винаги си я има... говорете си... Ако се обичате, ще се разберете!


Принципно си прав... И аз го разбирам, но... криво ми е... Освен това жена ми не иска да говорим. Това ме ядосва още повече. Държи се така все едно съм й виновен за нещо. Както и да е! До една седмица нещата ще станат ясни!
i.ivanov77
 
Мнения: 64
Регистриран на: 10 Сеп 2019, 14:49

Re: Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот marchinko73 » 09 Ное 2019, 21:09

Да знаеш брат, че винаги е така. Жената когато е виновна, гледа да обвини тебе... туй го знам от опит. И си измисля какви ли не работи само и само ти да си лошия! Целта е ти да се чувстваш виновен и да вземеш да й се извиняваш и да й угаждаш и в крайна сметка да ти отвлече вниманието от нейната вина... Обаче рано или късно всичко се вижда!
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Подозирам, че детето не е от мен. Какво да правя?

Мнениеот mimeto96 » 11 Ное 2019, 20:44

marchinko73 написа:Да знаеш брат, че винаги е така. Жената когато е виновна, гледа да обвини тебе... туй го знам от опит. И си измисля какви ли не работи само и само ти да си лошия! Целта е ти да се чувстваш виновен и да вземеш да й се извиняваш и да й угаждаш и в крайна сметка да ти отвлече вниманието от нейната вина... Обаче рано или късно всичко се вижда!


Или някоя много те е наранила и сега си го изкарваш на всички или по принцип мразиш жените... поне по изказванията ти до момента това виждам. Аз съм още млада, но и при мен нещата не са никак розови в семейството... Тъй че ще посъветвам г-н Иванов като получи резултата да не бърза с реакциите, заради сина си... Поставям се на мястото на момчето... какво ли може да направи, ако се окаже, че не му е син и го разбере... Аз бих се чувствала отвратително... и сигурно на момента ще се махна от къщи, но той какво ще постигне или докаже с това?! Децата не трябва да страдат заради грешките на родителите си!
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта