Фондьотен за перфектно лице

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: ФОН ДЬО ТЕН-коя марка да избера?

Мнениеот qproin » 10 Ное 2011, 17:07

shokoladena_bg написа:много съм доволна от Виши Aera taint и аз съм с проблемна кожа,покрива 4удесно и стои естествено на лицето,дори сега ще си взимам нова опаковка само се надявам да има мощ цвят бронз 58...ако има други предложения за добър фон дио тен приемам..

Аз съм използвала и един на EUCERIN, по-скоро е оцветен флуид но останах много доволна- особено е подходящ за лятото- със защитен фактор е и придава много приятен загар.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: ФОН ДЬО ТЕН-коя марка да избера?

Мнениеот сиско » 21 Ное 2011, 20:29

препоръчвам ти AFFINITONE на Maybellin, лек е но с добра покривност. Пробвай да сложиш база за грим преди фон дьо тена.
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: ФОН ДЬО ТЕН-коя марка да избера?

Мнениеот qproin » 23 Ное 2011, 17:57

сиско написа:препоръчвам ти AFFINITONE на Maybellin, лек е но с добра покривност. Пробвай да сложиш база за грим преди фон дьо тена.

Какво ползваш за база, че аз там не мога да сполуча?
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Фондьотен за перфектно лице

Мнениеот mile_jeleva » 07 Яну 2012, 14:54

Фон дьо тенът прикрива несъвършенствата, кожата изглежда гладка и сияйна. Вложете прецизност в избора и се наслаждавайте на визията си.Новите фон дьо тени на различните козметични марки съдържат силиконови пудри и отразяващи светлината пигменти, които прикриват недостатъците и правят кожата сияйна. Освен това имат слънцезащитни съставки и витамини за предпазване на кожата, както и матиращи формули, които изравняват тена.Когато избирате фон дьо тен, пробвайте различни нюанси. Нанесете ивица от всеки върху линията на брадичката и излезте от магазина, за да го видите на дневна светлина. Или допрете тубичката до челюстта си и застанете до прозореца. Ако сте улучили цвета, той сякаш изчезва. Професионалните гримьори препоръчват обезмаслени или матови формули за мазна кожа, силно овлажняващ фон дьо тен за суха и компактна пудра за смесена кожа.
Nuxe комбинира три 100% натурални източника за здравословен и сияен тен:

- чрез цвят: иновативната формула с корен от цикория и GymnemaSylvestre възпроизвежда ефекта "естествен тен", без наличието на автобронзанти.

- чрез светлина: запълващите сфери и естествените микропризми изравняват тена и му придават блясък.

- чрез свежест: хидратиращите съставки Imperata Cylindrica и екстракт от черен чай повишават свежестта и руменината на кожата.
Фон дьо тена на Nuxe се предлага за тъмна и светла кожа.
Прикачени файлове
nuxe-hydra-gel-tamna.jpg
nuxe-hydra-gel-tamna.jpg (164.26 KiB) Прегледано 1775 пъти
Какъвто и да е въпросът, любовта е отговорът.
Аватар
mile_jeleva
 
Мнения: 37
Регистриран на: 06 Яну 2012, 12:37

Re: Фондьотен за перфектно лице

Мнениеот Изабел » 07 Яну 2012, 21:38

Ти да не си дистрибутор на NUXE?
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

Re: Фондьотен за перфектно лице

Мнениеот mile_jeleva » 08 Яну 2012, 10:24

Изабел,не съм дистрибутор на Nuxe,нито на каквото и да е било друго.На теб дистрибутор ли ти трябва?Искам да помогна на момичета,които се чудят какъв фон дьо тен да си изберат.Този го ползвам от доста време и съм много доволна.Rimmel също е добра марка за фон дьо тени :)
Какъвто и да е въпросът, любовта е отговорът.
Аватар
mile_jeleva
 
Мнения: 37
Регистриран на: 06 Яну 2012, 12:37

Re: Фондьотен за перфектно лице

Мнениеот Изабел » 08 Яну 2012, 15:21

Бих се възползвала от услугите на дистрибутор защото използвам козметиката на Нукс в смисъл крем за лице и околоочния контур и понеже кожата ми е много суха едва ли скоро ще сменя марката.Използвам фон дьо тен на Revlon и Couvrance защото са подходящи за моят проблем,просто не съм се сетила да потърся фон дьо тен на Нукс.
Не мисля че съвременните момичета не са запознати с този продукт,прозвуча ми като реклама и за това попитах.
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

Re: Фондьотен за перфектно лице

Мнениеот mile_jeleva » 08 Яну 2012, 16:16

Couvrance от Avene ли?Хубав ли е,моята кожа е много чувствителна и за това само Nuxe съм ползвала,не стои като маска.Харесват ми фон дьо тена да не се забелязва много,а аз всичко на Nuxe от Фрамар си купувам,защото в Стара Загора,мисля никъде другаде не съм си намирала :)
Какъвто и да е въпросът, любовта е отговорът.
Аватар
mile_jeleva
 
Мнения: 37
Регистриран на: 06 Яну 2012, 12:37

Re: Фондьотен за перфектно лице

Мнениеот Silvi » 08 Яну 2012, 16:25

Разбира се, че са запознати с продуктите наНукс. Много мои приятелки ползват тази козметика. Аз лично съм ползвала 2-3 вида крема на Нукс. Но тониращите бази не ги препоръчвам, не ми допаднаха.
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Фондьотен за перфектно лице

Мнениеот Изабел » 08 Яну 2012, 23:31

mile_jeleva написа:Couvrance от Avene ли?Хубав ли е,моята кожа е много чувствителна и за това само Nuxe съм ползвала,не стои като маска.Харесват ми фон дьо тена да не се забелязва много,а аз всичко на Nuxe от Фрамар си купувам,защото в Стара Загора,мисля никъде другаде не съм си намирала :)


Да Couvrance е от Avene,мазен е ,като кутия с пудра но не е пудра аз ползвам 02 натюрел,нося си го в чантата защото имам и студова алергия и се налага след работа,при минусови температури, преди да изляза навън да се намажа допълнително.
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта