Джейсън Голдън Омега 3 ще ми помогнели да сваля нивата на холестерола?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Джейсън Голдън Омега 3 ще ми помогнели да сваля нивата на холестерола?

Мнениеот marchinko73 » 28 Окт 2019, 18:34

Имам висок холестерол и на последните профилактични прегледи лекарят ми толкова се притесни, че ми изписа някакви хапчета. Проверих в интернет и като им прочетох противопоказанията от листовката, тутакси отказах да ги пия. Минах на диета с ябълки, защото ми казаха, че сваляли холестерола, особено ако ядеш и семките, ама нещо не ме кефи. Постоянно съм гладен! От доста време се каня да пробвам тия прословути Омега 3 капсули. Препоръчаха ми Джейсън Голдън Омега 3. Било рибено масло от аншоа. Помня, че като малък рибеното масло ми го даваха за подобряване на апетита. И на него му четох листовката. Наистина пише, че намалява нивата на лошия холестерол. Някой пробвал ли ги е? Наистина ли има ефект? Само се притеснявам, че ако и те ми подобрят апетита – пък той никак не е лош, да не взема да надебелея? Аз и сега се чудя как да сваля шнембето...
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Джейсън Голдън Омега 3 ще ми помогнели да сваля нивата на холестерола?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 28 Окт 2019, 20:03

Лошият холестерол е гадно нещо. Пробвай с Джейсън Голдън Омега 3 и няма да съжаляваш. Освен това ще ти повлияе добре на зрението и на мозъка.
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Джейсън Голдън Омега 3 ще ми помогнели да сваля нивата на холестерола?

Мнениеот Мики Маус » 29 Окт 2019, 17:48

Определено ще ти помогне, но трябва да внимаваш какво ядеш. Ако не ограничиш мръвките и алкохола и да хапваш плодове и зеленчуци, само с омега 3 няма да стане.
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта