Приятелката ми не иска секс. Какво да правя?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Приятелката ми не иска секс. Какво да правя?

Мнениеот Мики Маус » 02 Ное 2019, 16:50

Имам проблем с приятелката ми и се надявам да ми дадете съвет какво да правя. Млади хора сме и смятам, че е нормално редовно да правим секс. Поне на мен така ми се иска. И допреди няколко месеца всичко си беше ОК. Обаче тя си смени работата и от тогава нещо не върви. Вечер се прибира уморена, често я боли главата, в леглото не ми дава да я пипна даже. Все вика: Остави ме, много съм уморена... Питам я какво не е наред, опитвам се да поговорим за това, но отговорът е един и същ- уморена била и толкова! Преди всяка вечер правихме секс, че дори и сутрин, а сега я има 3-4 пъти в седмицата, я не. Чудя се какво не е наред и какво да направя, че да я предразположа... Дайте някаква идея! На лекар ли да я водя, що ли? Хич не ми харесва тая работа, пък и честно казано почвам да се съмнявам дали причината не е в мен. Може би трябва да разнообразя нещо, да взема някакви секс играчки... Или да сменим обстановката? Мисля, че тук има хора с повече опит. Помагайте!
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Приятелката ми не иска секс. Какво да правя?

Мнениеот Донка.Христова » 02 Ное 2019, 22:23

Значи провери първо къде работи, дали не е станала п.... Ту... Ка, дали не стои цял ден на крак и кой е шефа й... Може и просто да е бременна, да си й нанесъл хламидия без презервативи или просто да не издържа на темпото ти, и трябва да ходите на планина и чист кислород на борове... Ок!!!!
Донка.Христова
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Ное 2019, 22:19

Re: Приятелката ми не иска секс. Какво да правя?

Мнениеот Мики Маус » 03 Ное 2019, 14:54

Донка.Христова написа:Значи провери първо къде работи, дали не е станала п.... Ту... Ка, дали не стои цял ден на крак и кой е шефа й... Може и просто да е бременна, да си й нанесъл хламидия без презервативи или просто да не издържа на темпото ти, и трябва да ходите на планина и чист кислород на борове... Ок!!!!


Зная къде й е новата работа. Първото го изключвам. Работи на компютър, не стои права, обаче често закъснява след работа... казва, че я задържали щото било много натоварено... шефовете й са едни млади пичове, та почва нещо да ме съмнява. Ама пък от друга страна до сега не ми е давала повод за съмнения, че си има друг. Ще я поразпитам. И другия уикенд задължително ще я изведа на разходка извън града. Благодаря за съвета!
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Приятелката ми не иска секс. Какво да правя?

Мнениеот marchinko73 » 04 Ное 2019, 20:03

Зарежи ги тея уморена била, не можела да ти смогва и др. тъпотии! Щом не иска да прави секс стебе значи го прави с някой друг! Тъй стоят нещата братле... Вземи се позаинтересувай за шефчетата й... :wink:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Приятелката ми не иска секс. Какво да правя?

Мнениеот Мики Маус » 05 Ное 2019, 20:18

marchinko73 написа:Зарежи ги тея уморена била, не можела да ти смогва и др. тъпотии! Щом не иска да прави секс стебе значи го прави с някой друг! Тъй стоят нещата братле... Вземи се позаинтересувай за шефчетата й... :wink:


Не с лошото бе, братле! До сега смятам, че и двамата с приятелката ми сме си верни и си имаме доверие на 100%... Сигурно е от преумора... или пък нещо я притеснява от здравословен характер... Ще я накарам да иде на лекар... в събота и неделя дано да е хубава времето - ще излезем на пикник... Ще се оправят работите!
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Приятелката ми не иска секс. Какво да правя?

Мнениеот iriny » 07 Ное 2019, 20:45

Може да е стресирана от новата работа, да я изнервя и затова да се чувства уморена... Вий веднага търсите под вола теле! Дай й малко време, остави я на спокойствие... Тя сама ще си каже какво й тежи. А това с разходката през уикенда добре си го намислил. Задължително я изведи някъде. Малко смяна на обстановката винаги действа освежаващо. :wink:
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Приятелката ми не иска секс. Какво да правя?

Мнениеот Мики Маус » 08 Ное 2019, 21:29

iriny написа:Може да е стресирана от новата работа, да я изнервя и затова да се чувства уморена... Вий веднага търсите под вола теле! Дай й малко време, остави я на спокойствие... Тя сама ще си каже какво й тежи. А това с разходката през уикенда добре си го намислил. Задължително я изведи някъде. Малко смяна на обстановката винаги действа освежаващо. :wink:


ОК! Благодаря! Ще се постарая да съм търпелив и да й дам още малко време. А пикника вече съм го организирал за утре. Дано да е хубаво времето!
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Приятелката ми не иска секс. Какво да правя?

Мнениеот iriny » 11 Ное 2019, 21:06

Мики Маус написа:
iriny написа:Може да е стресирана от новата работа, да я изнервя и затова да се чувства уморена... Вий веднага търсите под вола теле! Дай й малко време, остави я на спокойствие... Тя сама ще си каже какво й тежи. А това с разходката през уикенда добре си го намислил. Задължително я изведи някъде. Малко смяна на обстановката винаги действа освежаващо. :wink:


ОК! Благодаря! Ще се постарая да съм търпелив и да й дам още малко време. А пикника вече съм го организирал за утре. Дано да е хубаво времето!


Не че съм любопитна, ама да попитам как мина уикенда? Мълчиш си... значи работите трябва да са наред? :wink:
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Приятелката ми не иска секс. Какво да правя?

Мнениеот Мики Маус » 12 Ное 2019, 21:11

Ами добре мина уикенда. Може би смяната на обстановката си оказа влияние... Даже приятелката ми ме изненада - този път тя прояви желание за секс и пое инициативата така да се каже.. Тази събота и неделя отново ще я заведа някъде... явно й се отразява добре. :wink:
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Приятелката ми не иска секс. Какво да правя?

Мнениеот marchinko73 » 15 Ное 2019, 20:24

Мики Маус написа:
marchinko73 написа:Зарежи ги тея уморена била, не можела да ти смогва и др. тъпотии! Щом не иска да прави секс стебе значи го прави с някой друг! Тъй стоят нещата братле... Вземи се позаинтересувай за шефчетата й... :wink:


Не с лошото бе, братле! До сега смятам, че и двамата с приятелката ми сме си верни и си имаме доверие на 100%... Сигурно е от преумора... или пък нещо я притеснява от здравословен характер... Ще я накарам да иде на лекар... в събота и неделя дано да е хубава времето - ще излезем на пикник... Ще се оправят работите!


Дано да се оправят, ама внимавай с доверието! Сега не казвам да я следиш и да я подозираш на всяка крачка, ама си имай едно наум... От опит ти го казвам. :wink:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта