Може ли да се забременее от ползването на тоалетна хартия? Чували ли сте подобно нещо?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Може ли да се забременее от ползването на тоалетна хартия? Чували ли сте подобно нещо?

Мнениеот mimeto96 » 04 Ное 2019, 12:50

Ужас! Прочетох в нета, че 6 жени са забременели от ползването на някаква марка тоалетна хартия! Обаче никъде не казват марката! И не се знаело още колко са я ползвали и не са сигнализирали! Знаете ли нещо за това? Ами ако и аз съм ползвала същата? Кошмар направо! Пише, че по тоалетната хартия имало семена течност от непознат мъж и при използването и сперматозоидите са се активирали и жените забременели!
Възможно ли е да лъжат? Как изобщо може да се случи това? Нали има контрол на производството и т. н... То сега навсякъде изроди и идиоти дето се чудят каква простотия да направят, ама това ако е истина е много притеснително. Не казват и от къде са жените. Само че нямат нищо общо помежду си освен, че са ползвали една и съща марка тоалетна хартия... Някой знае ли нещо за този случай?
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: Може ли да се забременее от ползването на тоалетна хартия? Чували ли сте подобно нещо?

Мнениеот iriny » 04 Ное 2019, 14:21

mimeto96 написа:Ужас! Прочетох в нета, че 6 жени са забременели от ползването на някаква марка тоалетна хартия! Обаче никъде не казват марката! И не се знаело още колко са я ползвали и не са сигнализирали! Знаете ли нещо за това? Ами ако и аз съм ползвала същата? Кошмар направо! Пише, че по тоалетната хартия имало семена течност от непознат мъж и при използването и сперматозоидите са се активирали и жените забременели!
Възможно ли е да лъжат? Как изобщо може да се случи това? Нали има контрол на производството и т. н... То сега навсякъде изроди и идиоти дето се чудят каква простотия да направят, ама това ако е истина е много притеснително. Не казват и от къде са жените. Само че нямат нищо общо помежду си освен, че са ползвали една и съща марка тоалетна хартия... Някой знае ли нещо за този случай?


Това са пълни глупости бе, мойто момиче! Сперматозоидите живеят няколко часа във външна среда. Туй са го написали да плашат наивниците като тебе. :lol:
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Може ли да се забременее от ползването на тоалетна хартия? Чували ли сте подобно нещо?

Мнениеот Nikoletta » 04 Ное 2019, 16:07

Това е една от най-тъпите възможно фалшиви новини, с които съм се сблъсквала. "Новини" за идиоти. Какво въобще го дискутирате тук?
Nikoletta
 
Мнения: 77
Регистриран на: 23 Юни 2019, 20:10

Re: Може ли да се забременее от ползването на тоалетна хартия? Чували ли сте подобно нещо?

Мнениеот mimeto96 » 04 Ное 2019, 19:57

Nikoletta написа:Това е една от най-тъпите възможно фалшиви новини, с които съм се сблъсквала. "Новини" за идиоти. Какво въобще го дискутирате тук?


Ами много сериозно беще написано... притесних се. Тия гадове дето пускат такива новини трябва да ги наказват и да им спират сайтовете! Какво само психират хората?!!
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: Може ли да се забременее от ползването на тоалетна хартия? Чували ли сте подобно нещо?

Мнениеот zlati1459 » 05 Ное 2019, 10:41

Интересно е , че посещавате здравен сайт, а очевидно ви липсва минимална обща култура! Запитайте се колко живеят сперматозоидите във външна среда и преценете дали е логично да забременеете от тоалетна хартия, проверете в Гугъл и спрете да бълвате простащините и буламача си тук !
zlati1459
 
Мнения: 53
Регистриран на: 05 Ное 2019, 10:37

Re: Може ли да се забременее от ползването на тоалетна хартия? Чували ли сте подобно нещо?

Мнениеот zlati1459 » 05 Ное 2019, 10:45

mimeto96 написа:
Nikoletta написа:Това е една от най-тъпите възможно фалшиви новини, с които съм се сблъсквала. "Новини" за идиоти. Какво въобще го дискутирате тук?


Ами много сериозно беще написано... притесних се. Тия гадове дето пускат такива новини трябва да ги наказват и да им спират сайтовете! Какво само психират хората?!!


И на такива психясали като вас е редно да се наложи наказание! Примерно да ви се забрани достъпа до Интернет и да ви се дари една медицинска енциклопедия, та току-виж научите откъде сте произлязла! А ако вече сте бременна -извинете, честито! След 9 месеца ще родите четка за тоалетно гърне !
zlati1459
 
Мнения: 53
Регистриран на: 05 Ное 2019, 10:37

Re: Може ли да се забременее от ползването на тоалетна хартия? Чували ли сте подобно нещо?

Мнениеот Паулу Коелюв » 05 Ное 2019, 11:54

Като сте почнали да четете такива глупости, поне ги дочитайте до края. Най-отдолу на статията си пише, че е фалшива новина. :lol:
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Re: Може ли да се забременее от ползването на тоалетна хартия? Чували ли сте подобно нещо?

Мнениеот mimeto96 » 05 Ное 2019, 20:00

zlati1459 написа:
mimeto96 написа:
Nikoletta написа:Това е една от най-тъпите възможно фалшиви новини, с които съм се сблъсквала. "Новини" за идиоти. Какво въобще го дискутирате тук?


Ами много сериозно беще написано... притесних се. Тия гадове дето пускат такива новини трябва да ги наказват и да им спират сайтовете! Какво само психират хората?!!


И на такива психясали като вас е редно да се наложи наказание! Примерно да ви се забрани достъпа до Интернет и да ви се дари една медицинска енциклопедия, та току-виж научите откъде сте произлязла! А ако вече сте бременна -извинете, честито! След 9 месеца ще родите четка за тоалетно гърне !


Може и да съм наивна и да вярвам на някои глупости дето ги пишат ама не съм чак толкова тъпа, че да не разбера кога ме обиждат! На вас трябва да ви забранят достъпа до нета щото се заяждате с хората!
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта