Жените днес са лесни! Съгласни ли сте?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Жените днес са лесни! Съгласни ли сте?

Мнениеот iriny » 11 Ное 2019, 21:12

Innerlane написа:Да бе, ще го обикалям аз една година по кина и вечери, за да разбера аз накрая, че му е 5 см пишката или има проблеми с ерекцията... Айде не, мерси. Не че не се е случвало, ама човек се учи, докато е жив и гледа да не повтаря грешки :grin:

Не всички жени, които спят с вас за една вечер, са лесни. Някои от тях просто смятат, че вие не ставате за повече, а не им се практикува дългосрочно въздържание, докато срещнат някой подходящ за връзка.

Така че айде без тъпи етикети.


Амин, сестро! Точно така е... Няма смисъл да си губим времето! Или става или не (му става) :lol: В началото всички се правят на голямата работа, обаче после се оказват въздух под налягане! :wink:
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Жените днес са лесни! Съгласни ли сте?

Мнениеот marchinko73 » 12 Ное 2019, 20:41

iriny написа:
Innerlane написа:Да бе, ще го обикалям аз една година по кина и вечери, за да разбера аз накрая, че му е 5 см пишката или има проблеми с ерекцията... Айде не, мерси. Не че не се е случвало, ама човек се учи, докато е жив и гледа да не повтаря грешки :grin:

Не всички жени, които спят с вас за една вечер, са лесни. Някои от тях просто смятат, че вие не ставате за повече, а не им се практикува дългосрочно въздържание, докато срещнат някой подходящ за връзка.

Така че айде без тъпи етикети.


Амин, сестро! Точно така е... Няма смисъл да си губим времето! Или става или не (му става) :lol: В началото всички се правят на голямата работа, обаче после се оказват въздух под налягане! :wink:


Ама много навътре ги взехте нещата, значи! :wink: Добре де, да питам: Нали все ревете, че мъжете не били романтични, не били кавалери вече, не ви обръщали достатъчно внимание, искали само секс и т.н. И изведнъж си говорим за 5 см пишки! Ми значи съм прав! В днешно време нещата са по-лесни, щото са по-директни. :wink:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Жените днес са лесни! Съгласни ли сте?

Мнениеот iriny » 13 Ное 2019, 19:54

Точно така! Искаме романтика, искаме внимание и уважение! И отношение. И доста повече от 5 сантиметра! Абе ти с жена спорил ли си?! Не си прав и по-добре веднага да си признаеш и да се извиниш! :grin:
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Жените днес са лесни! Съгласни ли сте?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 15 Ное 2019, 20:29

iriny написа:Точно така! Искаме романтика, искаме внимание и уважение! И отношение. И доста повече от 5 сантиметра! Абе ти с жена спорил ли си?! Не си прав и по-добре веднага да си признаеш и да се извиниш! :grin:


Тъй де! Искате всичко при това тутакси и на момента. :lol: Пък то с жена да спориш, все едно да говориш с телевизора! :lol:
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Жените днес са лесни! Съгласни ли сте?

Мнениеот Innerlane » 06 Май 2020, 17:06

marchinko73 написа:Ама много навътре ги взехте нещата, значи! :wink: Добре де, да питам: Нали все ревете, че мъжете не били романтични, не били кавалери вече, не ви обръщали достатъчно внимание, искали само секс и т.н. И изведнъж си говорим за 5 см пишки! Ми значи съм прав! В днешно време нещата са по-лесни, щото са по-директни. :wink:


Нищо не убива романтиката по-лесно, бързо и категорично от една 5 см пишка :idea: :grin:
Innerlane
 
Мнения: 123
Регистриран на: 04 Апр 2016, 15:41

Re: Жените днес са лесни! Съгласни ли сте?

Мнениеот marchinko73 » 07 Май 2020, 09:45

Innerlane написа:
marchinko73 написа:Ама много навътре ги взехте нещата, значи! :wink: Добре де, да питам: Нали все ревете, че мъжете не били романтични, не били кавалери вече, не ви обръщали достатъчно внимание, искали само секс и т.н. И изведнъж си говорим за 5 см пишки! Ми значи съм прав! В днешно време нещата са по-лесни, щото са по-директни. :wink:


Нищо не убива романтиката по-лесно, бързо и категорично от една 5 см пишка :idea: :grin:


Може и тъй да е... Ама май празният портфейл е по-напред в класацията на бързите убийци на романтиката... :wink:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Жените днес са лесни! Съгласни ли сте?

Мнениеот Innerlane » 07 Май 2020, 15:22

marchinko73 написа:Може и тъй да е... Ама май празният портфейл е по-напред в класацията на бързите убийци на романтиката... :wink:

Бъркаш понятията. Празният портфлейл има отношение към шансовете за брак или поне сериозна връзка (жена, деца и дори куче без пари не се гледат и всеки, който твърди друго, е лицемер или идиот). Тук обаче си говорим за секс за една вечер и дори безпаричните могат да се облажат, стига разбира се да не се хвърлят през глава към мадами от бранша, силиконести чалгаджийки, плеймейтки и т.н. момичета, тръгнали на лов за друга категория мъже :mrgreen:
Innerlane
 
Мнения: 123
Регистриран на: 04 Апр 2016, 15:41

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта