Жените днес са лесни! Съгласни ли сте?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Жените днес са лесни! Съгласни ли сте?

Мнениеот marchinko73 » 06 Ное 2019, 11:14

Само споделям наблюдения от личен опит... ама може да сте и на друго мнение... Едно време падаше голямо кандардисване – то цветя, то кафета, ресторанти, приказки, поезия... абе ухажване с месеци докато стане работата... Спомням си, че едно гадже го преследвах половин година докато го сваля и още няколко месеца докато я вкарам в леглото... :lol: И не беше някаква ученическа история... то не че и в училище ставаха бързо и лесно работите, ама тогава бяхме млади и зелени и не ги разбирахме много-много тея работи... :wink:
Сега ситуацията е друга – предложиш й приятелство във фейса, лайкнеш й някоя и друга снимка, пишеш й някоя закачка в месинджъра и айде на среща и от там – вкъщи. В дискотеката е още по-лесно: Здрасти мацко! Кво правиш? Да те черпя едно? Съгласи ли се – работата е готова!
Остави това, ами се е случвало и жени да ме свалят... Направо си търсят секс за една нощ! От алкохола ли от що ли - яко им падат задръжките! Не знам, обаче ми се струва, че преди време бяха по-свенливи и бая трябваше да се потруди човек докато му вържат....
Какви са вашите наблюдения, пичове? Може да споделите опит... Пък и жените ако искат може да се включат... Интересно каква е тяхната гледна точка... :wink:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Жените днес са лесни! Съгласни ли сте?

Мнениеот zlati1459 » 06 Ное 2019, 13:24

Като цяло може би е така , но както всичко останало, според мен зависи от човека.Аз например не бих се занимавала с безперспективни отношения за една вечер. Подбирам си партнъорите и смятам, че е по-добре да бъдеш сам, отколкото зле придружен в живота. Не ми се случва да си търся някого ,,за спорта" или да вържа лесно. Всеки си преценя и си взима решения как да живее. Доста съм скептична обаче и изпитвам трудна поносимост към мъжете, който имат афинитет да си подбират лесни жени
zlati1459
 
Мнения: 53
Регистриран на: 05 Ное 2019, 10:37

Re: Жените днес са лесни! Съгласни ли сте?

Мнениеот Nikoletta » 06 Ное 2019, 15:07

Само евтините мъже търсят лесни жени. Факт.
Nikoletta
 
Мнения: 77
Регистриран на: 23 Юни 2019, 20:10

Re: Жените днес са лесни! Съгласни ли сте?

Мнениеот petyo62 » 07 Ное 2019, 10:20

Аз нямам наблюдения как се държат жените сега, защото нито по дискотеки ходя, нито си чатя в интернет, а и не търся. Имам си прекрасна съпруга - друга жена не ми трябва. Вярно, навремето много дълго я ухажвах, но си заслужаваше усилията! :smile:
Сега може би жените са по-разкрепостени, по-информирани и по-самостоятелни от преди, но това не значи, че са "лесни". Както казва Николета - зависи какво търсиш. :wink:
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18

Re: Жените днес са лесни! Съгласни ли сте?

Мнениеот Sayonara Girl » 07 Ное 2019, 12:32

Коментарът ми ще бъде леко груб, но за сметка на това е абсолютно откровен.

Винаги съм смятала за нечовешки прости мъжете, които спят с леки жени и ги наричат такива и онакива (не визирам теб). Щом някоя е лесна и ти си бил с нея, това говори, че си от същата породa и даже още по-зле, щом обиждаш тях, а себе си смяташ за голям е**ч. Еми, не си. Най-обикновена мъжка, тъпа к***а си и всяка свястна жена би те избягвала.

А ти, авторе, си прав, но защо не спомена за "трудността" на мъжете?Да, жените не са стока в много отношения и това е факт, който не бива да се премълчава, но и мъжете са също толкова зле и даже в някои отношения много повече. Особено сексуалните... (Разбира се, не всички, моля, без обидени.) По въпроса мога да изпиша цял роман.
Sayonara Girl
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Ное 2019, 12:19

Re: Жените днес са лесни! Съгласни ли сте?

Мнениеот marchinko73 » 07 Ное 2019, 20:33

Sayonara Girl написа:Коментарът ми ще бъде леко груб, но за сметка на това е абсолютно откровен.

Винаги съм смятала за нечовешки прости мъжете, които спят с леки жени и ги наричат такива и онакива (не визирам теб). Щом някоя е лесна и ти си бил с нея, това говори, че си от същата породa и даже още по-зле, щом обиждаш тях, а себе си смяташ за голям е**ч. Еми, не си. Най-обикновена мъжка, тъпа к***а си и всяка свястна жена би те избягвала.

А ти, авторе, си прав, но защо не спомена за "трудността" на мъжете?Да, жените не са стока в много отношения и това е факт, който не бива да се премълчава, но и мъжете са също толкова зле и даже в някои отношения много повече. Особено сексуалните... (Разбира се, не всички, моля, без обидени.) По въпроса мога да изпиша цял роман.


Нали сега си говорим принципно? Към никого нищо лично и конкретно... само споделяме наблюдения... И се надявам да няма засегнати... А туй за "трудността" на мъжете е съвсем отделна тема. И тя ще е много дълга, бас хващам! :lol:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Жените днес са лесни! Съгласни ли сте?

Мнениеот iriny » 08 Ное 2019, 18:25

Марчинко, пак пускаш някакви фитили в типично твой стил! Що пък само вие трябва да ни сваляте?! Не може ли да е и обратното? Пък за "трудните" мъже хич и не подхващай темата! Всичките сте лесни, щото ви е много слаб ангела! :lol: :razz:
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Жените днес са лесни! Съгласни ли сте?

Мнениеот marchinko73 » 08 Ное 2019, 21:08

iriny написа:Марчинко, пак пускаш някакви фитили в типично твой стил! Що пък само вие трябва да ни сваляте?! Не може ли да е и обратното? Пък за "трудните" мъже хич и не подхващай темата! Всичките сте лесни, щото ви е много слаб ангела! :lol: :razz:


Не бе! Не се заяждам и никакви фитили не пускам... ей тъй - да видя кой какво мисли по въпроса... Да ти кажа честно нямам нищо против да ме свалят жени, даже се кефя! Обаче за мъжете не си права! Има и сериозни пичове... аз не съм от тях! :lol:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Жените днес са лесни! Съгласни ли сте?

Мнениеот Innerlane » 09 Ное 2019, 18:28

Да бе, ще го обикалям аз една година по кина и вечери, за да разбера аз накрая, че му е 5 см пишката или има проблеми с ерекцията... Айде не, мерси. Не че не се е случвало, ама човек се учи, докато е жив и гледа да не повтаря грешки :grin:

Не всички жени, които спят с вас за една вечер, са лесни. Някои от тях просто смятат, че вие не ставате за повече, а не им се практикува дългосрочно въздържание, докато срещнат някой подходящ за връзка.

Така че айде без тъпи етикети.
Innerlane
 
Мнения: 123
Регистриран на: 04 Апр 2016, 15:41

Re: Жените днес са лесни! Съгласни ли сте?

Мнениеот Паулу Коелюв » 09 Ное 2019, 19:43

Innerlane написа:Да бе, ще го обикалям аз една година по кина и вечери, за да разбера аз накрая, че му е 5 см пишката или има проблеми с ерекцията... Айде не, мерси. Не че не се е случвало, ама човек се учи, докато е жив и гледа да не повтаря грешки :grin:

Не всички жени, които спят с вас за една вечер, са лесни. Някои от тях просто смятат, че вие не ставате за повече, а не им се практикува дългосрочно въздържание, докато срещнат някой подходящ за връзка.

Така че айде без тъпи етикети.


Ето такъв коментар исках да прочета по тази тема! Точно, ясно, без заобикалки и недомлъвки. :grin: Значи си правя няколко извода: Първо - животът стана много динамичен и няма време за излишна романтика. Второ - мъжете за една вечер успешно заместват вибратора. И трето - размерът винаги има значение! :lol:
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта