Симплик или Рекупар – кой шампоан е по-ефикасен против косопад?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Симплик или Рекупар – кой шампоан е по-ефикасен против косопад?

Мнениеот marchinko73 » 17 Ное 2019, 19:31

И аз да питам нещо, свързано със здравето... Стига са ме обвинявали, че само паля фитили! :lol:

Сериозно! Трябва ми мнение. На 46 съм и като че ли косата ми доста пооредя. Нямам плешивини все още, ама като гледам – натам отива работата... :sad:

Та, гледах я тая реклама за шампоана Симплик и после поразгледах и в нета. За него не открих много отзиви, но пък за Рекупар имаше добри изказвания... Проблемът е, че до сега не съм ползвал такова нещо, пък и козметиката ми се състои от един шампоан, пяна за бръснене, сапун, афтършейв, парфюм и дезодорант... толкова! Обикновено са от една и съща марка – не си правя труда да експериментирам, щом нещо ми върши работа. С две думи – бос съм в тая материя... Трябва ми нещо ефикасно за спиране на косопада и сгъстяване на косата.

Споделете опит или дайте идеи... Ако става само с шампоан, ще е супер! Нямам нерви да се плескам с разни мазила и да стоя с тях с часове. :wink:
Аватар
marchinko73

Re: Симплик или Рекупар – кой шампоан е по-ефикасен против косопад?

Мнениеот petyo62 » 18 Ное 2019, 12:58

Според мен действието на тези неща е индивидуално за всеки. Зависи от какво ти е косопада... доколкото знам има много причини. Защо не се посъветваш с дерматолог и той да ти препоръча шампоан или някакъв друг препарат?
petyo62

Re: Симплик или Рекупар – кой шампоан е по-ефикасен против косопад?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 18 Ное 2019, 20:28

За Рекупар и аз съм чувал добри мнения. Симплик е нов и мнения за него малко трудно ще получиш още сега. Пробвай новия, пък ако не подейства, както очакваш, го смени с друг. Не са скъпи, така че можеш да сравниш ефекта.
Лош Холестерол 007

Назад към Козметика