Бихте ли купили подарък за Коледа от аптека?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Бихте ли купили подарък за Коледа от аптека?

Мнениеот iriny » 22 Ное 2019, 11:23

Неслучайно задавам този въпрос, пък и форумът е подходящ... :wink:
Поводът е една реклама, която видях по телевизията. Доколкото си спомням беше някаква хранителна добавка. В началото ми се стори доста странно като идея да подариш за Коледа нещо такова... Направо си представих как подарявам на мъжа си Простамол или Виагра! :lol: После, като се позамислих, идеята ми се стори не чак толкова абсурдна... На вас как ви се струва?
Да речем, че ваш близък употребява или има нужда от определен медикамент, който се продава без рецепта в аптеката: витамини, имуностимуланти, антиоксиданти... нещо от сорта. Или пък апарат за измерване на кръвно налягане... Сигурно може да се сетите и за други неща... Бихте ли направили подарък за Коледа, закупен от аптеката? А вие как бихте реагирали, ако получите такъв?
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Бихте ли купили подарък за Коледа от аптека?

Мнениеот petyo62 » 22 Ное 2019, 12:44

Като се замислиш, идеята не е лоша. Естествено зависи какво ще купиш като подарък. Простамол наистина не е най-удачния вариант! :lol: Но някои хубави скъпи витамини например защо не? Аз пък бих се зарадвал, ако получа за Коледа електронен апарат за кръвно. :wink:
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18

Re: Бихте ли купили подарък за Коледа от аптека?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 22 Ное 2019, 13:08

Защо да не купя подарък за Коледа от аптека? Ако става въпрос за качествена медицинска козметика например, не бих рискувала да я купя от другаде. Но хапчета (хранителни добавки) определено не бих взела за подарък.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Бихте ли купили подарък за Коледа от аптека?

Мнениеот marchinko73 » 22 Ное 2019, 21:06

Че кво му е лошото хубава жена да ти подари за Коледа Виагра примерно? Мисля, че ще си изкарате чудесно празника! :wink:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Бихте ли купили подарък за Коледа от аптека?

Мнениеот mimeto96 » 23 Ное 2019, 18:00

marchinko73 написа:Че кво му е лошото хубава жена да ти подари за Коледа Виагра примерно? Мисля, че ще си изкарате чудесно празника! :wink:


Пак пишеш простотии! Нямаш спиране! :lol: А според мен медицинската козметика е много хубав подарък. Аз бих се зарадвала и на някоя качествена електрическа четка за зъби например.
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: Бихте ли купили подарък за Коледа от аптека?

Мнениеот Венета.Николаева » 25 Ное 2019, 16:29

Да Разбира се.Аз съм дистрибутор на руска билкова козметика и като има продукт който ми хареса със радост го подарявам на близките си.
Венета.Николаева
 
Мнения: 65
Регистриран на: 12 Ное 2019, 13:14

Re: Бихте ли купили подарък за Коледа от аптека?

Мнениеот Мики Маус » 25 Ное 2019, 21:43

То вярно, че аптеките напоследък все повече заприличваха на супермаркети, но отговорът ми е - не. Според мен на Коледа пък и не само тогава трябва да се подаряват подаръци, които хем ще зарадват човека, на който ги подаряваш, хем ще му останат като хубав спомен. От козметика, хранителни добавки и четки за зъби не бих казал, че ще останат някакви спомени.
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Бихте ли купили подарък за Коледа от аптека?

Мнениеот Елена Стоянова » 26 Ное 2019, 20:29

Да не става въпрос за рекламата на хранителна добавка Проензи Рапид? И на мен ми е много странна. Вярно, че не е евтина - струва над 30 лв. Обаче някак си не виждам как бих подарила такова нещо на когото и да е за Коледа. :grin:
Елена Стоянова
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Ное 2019, 16:54

Re: Бихте ли купили подарък за Коледа от аптека?

Мнениеот Цвети Цветкова » 27 Ное 2019, 12:19

Не е лоша идея. Разбира се лекарства и хранителни добавки едва ли са най-подходящи за подарък, но пък има много други неща, които се продават в аптеките. Един хубав електронен апарат за кръвно наистина е подходящ подарък за възрастен човек... за бебета и малки деца също може да си харесаш нещо от там...
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Бихте ли купили подарък за Коледа от аптека?

Мнениеот ganka67 » 29 Ное 2019, 20:49

Не зная...Самата идея ми изглежда странна, сигурно защото съм свикнала да купувам от аптеките предимно лекарства и не ги свързвам по никакъв начин с подарък.
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron