Какво ви е мнението за качеството на готовата храна в Билла?

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Какво ви е мнението за качеството на готовата храна в Билла?

Мнениеот Елена Стоянова » 23 Ное 2019, 17:23

Здравейте! Тъй като това е здравен форум, реших, че е удачно да споделя впечатленията си от топлата витрина на Билла... Отрицателните си впечатления! И да предупредя клиентите им за опасността за тяхното здраве.
Тази седмица ми се случи да си взема за обяд пиле със зеленчуци от топлата витрина на Билла. Няколоко часа след като го изядох се почувствах доста зле – болки в стомаха, гадене, повръщане... направо ужас! Естествено отидох при личния ми лекар и той беше категоричен, че това са симптоми на хранително натравяне.
Не зная от какво са сготвили това ядене, но вече не им вярвам на рекламите за прясно приготвената храна! Може и да е приготвена в момента, но за качеството на продуктите и срока им на годност дълбоко се съмнявам!
Елена Стоянова
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Ное 2019, 16:54

Re: Какво ви е мнението за качеството на готовата храна в Билла?

Мнениеот DestructionX » 24 Ное 2019, 00:12

Билла поддържат добро качество. Това правило се нарушава от немарливите служители, които наемат постоянно. Не очаквайте чудеса, ако ви обслужват хора с заплата 600 лева.
DestructionX
 
Мнения: 15
Регистриран на: 08 Юли 2019, 20:35

Re: Какво ви е мнението за качеството на готовата храна в Билла?

Мнениеот Цвети Цветкова » 24 Ное 2019, 13:37

Аз пък съм чувала, че в Билла и Кауфланд готвят нещата, на които им изтича срока на годност... Затова не пазарувам готова храна от там. Пазарувам от кулинарни магазини, където качеството е изпитано. Експерименти не си правя!
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Какво ви е мнението за качеството на готовата храна в Билла?

Мнениеот Михнев » 24 Ное 2019, 17:40

Цвети Цветкова написа:Аз пък съм чувала, че в Билла и Кауфланд готвят нещата, на които им изтича срока на годност... Затова не пазарувам готова храна от там. Пазарувам от кулинарни магазини, където качеството е изпитано. Експерименти не си правя!


Нима навсякъде другаде не правят точно това, което описвате?
Михнев
 
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Окт 2018, 19:57

Re: Какво ви е мнението за качеството на готовата храна в Билла?

Мнениеот Цвети Цветкова » 25 Ное 2019, 11:26

Михнев написа:
Цвети Цветкова написа:Аз пък съм чувала, че в Билла и Кауфланд готвят нещата, на които им изтича срока на годност... Затова не пазарувам готова храна от там. Пазарувам от кулинарни магазини, където качеството е изпитано. Експерименти не си правя!


Нима навсякъде другаде не правят точно това, което описвате?


Къде е това "навсякъде другаде"? В кулинарните магазини и заведенията за готова храна продуктите се следят за срокове на годност, както и условията на приготвяне им. И контролът е значително по-висок отколкото в тези вериги като Кауфланд и Билла, където готовата храна е само малка част от всичко, което предлагат.
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Какво ви е мнението за качеството на готовата храна в Билла?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 25 Ное 2019, 20:55

Често си вземам нещо за обяд от топлата витрина в Билла. До сега не ми се е случвало да попадам на лоша храна. Всичко е много добре приготвено и вкусно. Пилешката кавърма ми е сред любимите ястия там. Може би това е единичен случай...
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Какво ви е мнението за качеството на готовата храна в Билла?

Мнениеот Пламена И. » 26 Ное 2019, 18:05

Аз не пазарувам готова храна от големите вериги. В квартала имаме страхотна малка закусвалня, където готвят много вкусно и храната е на много добра цена. От Билла си пазарувам само някои определени неща. Не ми е сред любимите магазини.
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Re: Какво ви е мнението за качеството на готовата храна в Билла?

Мнениеот Елена Стоянова » 26 Ное 2019, 20:38

DestructionX написа:Билла поддържат добро качество. Това правило се нарушава от немарливите служители, които наемат постоянно. Не очаквайте чудеса, ако ви обслужват хора с заплата 600 лева.


Това за заплатите от 600 лв. според мен не би трябвало да е причина. След като служителите са се съгласили да вършат тази работа, трябва да спазват нормите и стандартите на фирмата. Така се поддържа качество. Ако това е причината, значи Билла трябва да си подбира по-строго персонала. Иначе ще продължават да губят клиенти.
Елена Стоянова
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Ное 2019, 16:54

Re: Какво ви е мнението за качеството на готовата храна в Билла?

Мнениеот Момчил Митев » 27 Ное 2019, 12:55

Преди офисът ми беше много близо до Билла и с колегите често вземахме по нещо от топлата витрина за обяд. Наистина понякога се е случвало да не сме особено доволни от вкуса на нещо, но до натравяне не се е стигало. Като цяло аз съм доволен от качеството на храната там.
Момчил Митев
 
Мнения: 98
Регистриран на: 25 Ное 2019, 12:23

Re: Какво ви е мнението за качеството на готовата храна в Билла?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 28 Ное 2019, 09:59

Не съм фенка на Билла, така че няма опасност да си купя каквото и да е от готовата им храна. :wink:
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Следваща

Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта