Пътувате ли често с влак? Чувствате ли се спокойни с БДЖ?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Пътувате ли често с влак? Чувствате ли се спокойни с БДЖ?

Мнениеот Пламена И. » 25 Ное 2019, 10:30

Потресена съм от новината за момичето, което са намушкали с нож във влака Пловдив – Варна... Понякога ми се налага да ползвам услугите на БДЖ, понеже за момента е най-евтиния транспорт за дълги разстояния, но според мен далеч не е най-безопасния. И аз съм била свидетел на сцени с пияни пътници и буйстващи младежи, но на такъв инцидент, слава Богу не съм присъствала.
Вярно, че това нещо се случва през нощта, но така ли няма в този влак кондуктори, транспортна полиция - да озаптят нападателя? И защо се е наложило пътниците да го заловят?!
Не зная за вас, но аз вече категорично отказвам да ползвам БДЖ. Може пътуването с автобус или кола да ми излиза по-скъпо, но поне е по-сигурно!
Добре, че момичето е живо. Дано бързо да се възстанови!
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Re: Пътувате ли често с влак? Чувствате ли се спокойни с БДЖ?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 25 Ное 2019, 11:01

Направо си е кошмар да пътуваш с влак, особено по нощите! Аз не бих си го причинила. Не зная къде са били кондукторите и полицаите по туй време, но случката е показателна за БДЖ. Дано момичето да се оправи не само физически, но и психически от преживения ужас.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Пътувате ли често с влак? Чувствате ли се спокойни с БДЖ?

Мнениеот Цвети Цветкова » 25 Ное 2019, 11:31

Пълен ужас! Горкото момиче! И защо му е трябвало да пътува само през нощта? Не зная остана ли нещо сигурно в тая държава... Дори и да си със собствената си кола, пак не можеш да се чувстваш в безопасност на пътя...
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Пътувате ли често с влак? Чувствате ли се спокойни с БДЖ?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 25 Ное 2019, 20:49

Аз лично БДЖ съм ги отсвирил много отдавна. Нагледал съм се на всякакви изроди по влаковете и през деня, и през нощта. Контрольорите си правят пас, защото най-вероятно ги е страх, а транспортната полиция кой я знае къде е... Не гледам новини често и сега разбирам за инцидента. Жалко за момичето!
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Пътувате ли често с влак? Чувствате ли се спокойни с БДЖ?

Мнениеот petyo62 » 26 Ное 2019, 20:23

Аз също не пътувам с влак. Може и да е по-евтино, но с колата е много по-удобно. За сигурността в БДЖ няма какво да коментирам. Ясно се вижда каква е. Сега може би ще засилят полицейското присъствие във влаковете, но както винаги - след дъжд качулка. А и едва ли ще е задълго...
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта