От къде ще купите коледните подаръци за децата? Хиполенд или Джъмбо е по-добрият избор?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

От къде ще купите коледните подаръци за децата? Хиполенд или Джъмбо е по-добрият избор?

Мнениеот Момчил Митев » 25 Ное 2019, 12:28

Всяка година изпадам в паника преди Коледа. Проблемът ми не е в избора на подаръци за възрастните – там все ще измисля нещо... Обаче за децата е голяма мъка. Едно, че вече съм им подарявал какво ли не и второ – искам да е нещо хубаво и на разумна цена.

Другия проблем е, че децата са на различна възраст – единият племенник е на 5, племенницата – на 7, кръщелниците – на 8 и 12 години... Винаги питам родителите им от какво имат нужда и отговорът е : "От нищо.“ или „Каквото им вземеш – все ще го харесат!“

За мен Коледа е специален празник и мисля, че подаръците за малките не трябва да са толкова практични (като дрехи например), а по-скоро да им доставят радост. Има достатъчно други поводи, в които мога да им подарявам практични неща...

От Джъмбо съм пазарувал, но като че ли там нещата не ми се струват много качествени. Какви са ви впечатленията за Хиполенд? Може ли да ми препоръчате и някой друг магазин, от който пазарувате подаръци за деца? Приемам и идеи за самите подаръци. Споделете какво бихте избрали за деца приблизително на тези години.
Момчил Митев
 
Мнения: 98
Регистриран на: 25 Ное 2019, 12:23

Re: От къде ще купите коледните подаръци за децата? Хиполенд или Джъмбо е по-добрият избор?

Мнениеот iriny » 25 Ное 2019, 14:10

Аз пазарувам играчки от Галикс. Имат много хубави неща и са на добри цени. Може да си ги поръчаш и онлайн от сайта им.
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: От къде ще купите коледните подаръци за децата? Хиполенд или Джъмбо е по-добрият избор?

Мнениеот Цвети Цветкова » 25 Ное 2019, 21:49

Аз съм доволна от качеството и от цените в Джъмбо. В Хипо ми идват малко скъпички нещата. Понякога купувам играчки и от Лидл. Периодично имат различни промоции и качеството е добро.
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: От къде ще купите коледните подаръци за децата? Хиполенд или Джъмбо е по-добрият избор?

Мнениеот Момчил Митев » 26 Ное 2019, 11:04

Еее, супер сте! Благодаря за мненията! Сега, ако ми дадете и идеи за подарък, ще е направо прекрасно! :wink:
Момчил Митев
 
Мнения: 98
Регистриран на: 25 Ное 2019, 12:23

Re: От къде ще купите коледните подаръци за децата? Хиполенд или Джъмбо е по-добрият избор?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 26 Ное 2019, 20:06

Една приятелка купи на детето си много яка играчка. Една нинджа, която се проектира на стената и можеш да си правиш спаринг с нея. Ще я питам от къде я е взела и колко струва. Утре ще ти кажа... може да ми дойдат и други идеи за подаръци за децата. :wink:
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: От къде ще купите коледните подаръци за децата? Хиполенд или Джъмбо е по-добрият избор?

Мнениеот Момчил Митев » 27 Ное 2019, 12:50

lyuta_chushka95 написа:Една приятелка купи на детето си много яка играчка. Една нинджа, която се проектира на стената и можеш да си правиш спаринг с нея. Ще я питам от къде я е взела и колко струва. Утре ще ти кажа... може да ми дойдат и други идеи за подаръци за децата. :wink:


Идеята е супер. Благодаря! Дано да се сетите за още нещо! :smile:
Момчил Митев
 
Мнения: 98
Регистриран на: 25 Ное 2019, 12:23

Re: От къде ще купите коледните подаръци за децата? Хиполенд или Джъмбо е по-добрият избор?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 28 Ное 2019, 12:20

Момчил Митев написа:
lyuta_chushka95 написа:Една приятелка купи на детето си много яка играчка. Една нинджа, която се проектира на стената и можеш да си правиш спаринг с нея. Ще я питам от къде я е взела и колко струва. Утре ще ти кажа... може да ми дойдат и други идеи за подаръци за децата. :wink:


Идеята е супер. Благодаря! Дано да се сетите за още нещо! :smile:


Приятелката ми е купила играчката от ozone.bg. Струвала е към 60 лв. Може да поразгледаш сайта за идеи за подаръци. Имат хубави неща.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: От къде ще купите коледните подаръци за децата? Хиполенд или Джъмбо е по-добрият избор?

Мнениеот Момчил Митев » 28 Ное 2019, 20:11

Благодаря за информацията! Разгледах сайта и си харесах някои неща... Дано и на малките да им харесат! :grin:
Момчил Митев
 
Мнения: 98
Регистриран на: 25 Ное 2019, 12:23


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта