Мис България – мистерията на родния естетически вкус

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Мис България – мистерията на родния естетически вкус

Мнениеот marchinko73 » 26 Ное 2019, 10:32

Съжалявам, обаче не мога да подмина и тази тема! Направих си труда да се поровя няколко години назад и да разгледам снимките на Мис България от 2014-та до сега. И установих един много стряскащ факт: Пропуснали сме само три години, без да излъчим мис крокодил! Въобще не се бъзикам! Ще ви кача и снимките, да ви спестя ровенето.
Сега, както се казва: и пред тоз човек застана въпросът – е ли сме се изродили като нация или чувството ни за красота и естетика е заминало за Пловдив, т. е. - на майната си?!
То много ясно, че тука играят едни големи пари и който плати повече, неговото крокодилче печели, ама толкова ли им паднаха критериите на българските паралии бе? Или им се свършиха финансите... дето се вика – за толкоз пари – толкова! Криза е!
Мани другото, ами какво ще си помислят чужденците, като ни видят миските? Че в България няма по-хубави жени ли? Не ми се вярва... Цял свят знае, че българките са сред най-красивите... Значи остава да си направят извода за качеството на конкурса и начина на избор.
Ама, хора, тия момичета все пак ще представят България пред света!!!
Ей ви снимките – вие си правете изводите:

Miss Bulgaria 2014-2017-2019.jpg
Miss Bulgaria 2014-2017-2019.jpg (39.49 KiB) Прегледано 1353 пъти
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Мис България – мистерията на родния естетически вкус

Мнениеот lyuta_chushka95 » 26 Ное 2019, 13:02

Ами сигурно са много добри момичетата... В леглото. :wink:
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Мис България – мистерията на родния естетически вкус

Мнениеот marchinko73 » 26 Ное 2019, 14:19

lyuta_chushka95 написа:Ами сигурно са много добри момичетата... В леглото. :wink:


Ммм, има логика...
А ето и новините от последния час:
Македонците отричат, че новата Мис България е македонка....
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Мис България – мистерията на родния естетически вкус

Мнениеот iriny » 26 Ное 2019, 19:56

Поздравления! За разлика от предишните ти изказвания, това не е безкрайно тъпо. Даже бих казала, че има много верни неща. За съжаление там където говорят парите, естетическият вкус е принуден да замълчи. :wink:
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Мис България – мистерията на родния естетически вкус

Мнениеот Мики Маус » 27 Ное 2019, 09:30

Хахаха! Туй за македонците много ми хареса! :lol: Естествено, че българките са най-красивите жени... само че напоследък красавиците май не участват в конкурса за Мис България. :wink:
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Мис България – мистерията на родния естетически вкус

Мнениеот mimeto96 » 27 Ное 2019, 12:29

Не зная какъв им е регламента на конкурса, обаче и на мен ми прави впечатление, че не печелят най-красивите кандидатки. Значи си правя извода, че или журито е тотално зле и нищо не разбира от женска красота или е много корумпирано.
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: Мис България – мистерията на родния естетически вкус

Мнениеот marchinko73 » 27 Ное 2019, 13:01

iriny написа:Поздравления! За разлика от предишните ти изказвания, това не е безкрайно тъпо. Даже бих казала, че има много верни неща. За съжаление там където говорят парите, естетическият вкус е принуден да замълчи. :wink:


Тенкю, дето се вика, за ласкавата оценка! Тъпотиите са част от живота, аз само ги вербализирам. Ето ти един купешки лаф, да не кажеш пак, че съм прост! :razz:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Мис България – мистерията на родния естетически вкус

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 28 Ное 2019, 10:13

Ама много ми е важно коя била станала мис България! Гаджетата им като имат пари да харчат за глупости - да ги дават където си щат. :lol:
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Мис България – мистерията на родния естетически вкус

Мнениеот Nikoletta » 28 Ное 2019, 10:24

Мъжете в България какви са, че сте тръгнали жените да не харесвате.
Nikoletta
 
Мнения: 77
Регистриран на: 23 Юни 2019, 20:10

Re: Мис България – мистерията на родния естетически вкус

Мнениеот marchinko73 » 28 Ное 2019, 11:56

Nikoletta написа:Мъжете в България какви са, че сте тръгнали жените да не харесвате.


Кой е казал, че не ги харесваме?!? Аз ясно съм го написал - българките са едни от най-красивите жени в света! Проблемът е, че това, дето ни го пробутват на конкурсите за мис и дето трябва да е еталон за красота и интелект, не пасва на никакви критерии. Не съм ли прав? :wink:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Следваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта