От коя бензиностанция предпочитате да зареждате гориво? Шел, Лукойл, Марешки или друга?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

От коя бензиностанция предпочитате да зареждате гориво? Шел, Лукойл, Марешки или друга?

Мнениеот petyo62 » 26 Ное 2019, 12:26

Не е тайна, че в различните бензиностанции цената на горивата варира. Стойностите са различни дори и в една и съща верига в различните градове. Винаги съм се питал на какво се дължи това... Все още нямам отговор на въпроса, но в момента повече ме интересува съотношението между цена и качество.
Зареждам предимно от три бензиностанции: Шел, Лукойл и Марешки. По това колко километра минавам с едно зареждане и как се държи колата, фаворитът ми към момента е Шел. Не им правя реклама. Цените им са по-високи от тези на Марешки, но пък малко по-ниски от тези на Лукойл поне за момента...
Всъщност съм доволен и от горивата на Марешки, но проблемът е, че в града бензиностанцията е една, на много неудобно място и опашките са километрични. Освен това разбрах от техен служител, че ниската цена е за сметка на качеството на горивото. Не мога да съм сигурен в изказването му – възможно е да иска да злепостави работодателите си, но все пак си имам едно наум. Не изключвам възможността и за останалите две да правят някакви врътки, но все пак нали има периодичен контрол за качеството?
Вие от къде предпочитате да зареждате гориво? Качеството или цената са определящи при избора ви?
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18

Re: От коя бензиностанция предпочитате да зареждате гориво? Шел, Лукойл, Марешки или друга?

Мнениеот Мики Маус » 26 Ное 2019, 13:29

И аз съм забелязал разликата в цените. Нямам обяснение защо е така. Иначе зареждам от Лукойл, защото ползвам отстъпка. Пък и приятели са ми казвали, че там качеството е най-добро.
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: От коя бензиностанция предпочитате да зареждате гориво? Шел, Лукойл, Марешки или друга?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 26 Ное 2019, 20:46

Аз предпочитам да зареждам от Марешки, защото е най евтино. Мисля, че и качеството на горивото е добро. Карам на дизел и до сега съм си нямал проблеми. Мен ако питаш - тоя техен служител нещо им е набрал и затова им прави лоша реклама.
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: От коя бензиностанция предпочитате да зареждате гориво? Шел, Лукойл, Марешки или друга?

Мнениеот Паулу Коелюв » 27 Ное 2019, 12:02

Честно казано - нямам претенции. Зареждам от където ми е най-удобно. OMV също не са лоши бензиностанции и кафето им е страхотно. :wink:
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09


Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта