Добро средство за отслабване ли е Хром Форте на ВАЛМАРК? Търся мнение.

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Добро средство за отслабване ли е Хром Форте на ВАЛМАРК? Търся мнение.

Мнениеот lyuta_chushka95 » 27 Ное 2019, 13:30

Търся мнение за ефекта от Хром Форте на ВАЛМАРК. Моя позната ми го препоръча като много добро средство за отслабване. Според нея намалявал апетита и имало ефект още след първата опаковка. Освен това каза, че нямало никакви странични ефекти, които са характерни за другите хапчета за отслабване – безсъние, нервност и т.н. Дали нещата наистина стоят така? Може би действието на това лекарство е различно при всеки?
Прочетох листовката и видях, че е подходящо за хора с диабет. Аз не страдам от диабет. Може ли да го пия? Възможно ли е да ми падне кръвната захар?
Предполагам, че мога да си го купя свободно от аптеката, тъй като се води хранителна добавка... Въпреки това преди да почна да го приемам нужна ли ми е консултация с лекар?
Ще се радвам, ако ме посъветвате и споделите мнение.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Добро средство за отслабване ли е Хром Форте на ВАЛМАРК? Търся мнение.

Мнениеот Михнев » 27 Ное 2019, 21:33

Странни въпроси. Диета и диабет не вървят ръка за ръка. Хубаво е да потърсите точно това, което ви върши работа. Да обяснявам ли по-подробно?
Михнев
 
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Окт 2018, 19:57

Re: Добро средство за отслабване ли е Хром Форте на ВАЛМАРК? Търся мнение.

Мнениеот lyuta_chushka95 » 28 Ное 2019, 10:04

Михнев написа:Странни въпроси. Диета и диабет не вървят ръка за ръка. Хубаво е да потърсите точно това, което ви върши работа. Да обяснявам ли по-подробно?


Нали в листовката пише, че приемът на хром редуцира мастната тъкан? Не е ли и средство за отслабване?
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Добро средство за отслабване ли е Хром Форте на ВАЛМАРК? Търся мнение.

Мнениеот megivixen » 19 Фев 2020, 12:05

Фрамар: "Инсулинът е хормонът, който регулира не само нивото на кръвната захар, но също така участва и в метаболизма на мазнините и протеините. Недостатъчното ниво на хром в организма се счита, че има връзка с наднорменото тегло (увеличено натрупване на мастна тъкан), нарушения глюкозен толеранс (диабет) и повишеното ниво на холестерол в кръвта. Повишеният прием на хром води до промяна в структурата на тялото - редуцира мастна тъкан и поддържа мускулната маса."

Още за ХРОМ ФОРТЕ табл. * 30 ВАЛМАРК (CHROMIUM FORTE tabl. * 30 WALMARK), цена и информация от Framar.bg: https://apteka.framar.bg/30000302/%D1%8 ... 1%80%D0%BA
megivixen
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Фев 2020, 12:02

Re: Добро средство за отслабване ли е Хром Форте на ВАЛМАРК? Търся мнение.

Мнениеот lyuta_chushka95 » 21 Фев 2020, 10:24

megivixen написа:Фрамар: "Инсулинът е хормонът, който регулира не само нивото на кръвната захар, но също така участва и в метаболизма на мазнините и протеините. Недостатъчното ниво на хром в организма се счита, че има връзка с наднорменото тегло (увеличено натрупване на мастна тъкан), нарушения глюкозен толеранс (диабет) и повишеното ниво на холестерол в кръвта. Повишеният прием на хром води до промяна в структурата на тялото - редуцира мастна тъкан и поддържа мускулната маса."

Още за ХРОМ ФОРТЕ табл. * 30 ВАЛМАРК (CHROMIUM FORTE tabl. * 30 WALMARK), цена и информация от Framar.bg: https://apteka.framar.bg/30000302/%D1%8 ... 1%80%D0%BA


Благодаря за информацията! :smile: :thankyouyellow:
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта