Материали и инструменти за ремонт. От кой магазин е най-изгодно да ги купя - Практикер, Практис или ХоумМакс

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Материали и инструменти за ремонт. От кой магазин е най-изгодно да ги купя - Практикер, Практис или ХоумМакс

Мнениеот Мики Маус » 29 Ное 2019, 10:49

За съжаление ми се налага ремонт по никое време и ще ми трябват доста неща. Нямам опит в пазаруването на такива работи като бои, лакове, четки, разредители, кранове, уплътнения, плочки, лепила и други подобни материали и пособия... Ако ми потрябва нещо инцидентно, ходя до кварталната железария... Но сега положението е по-сериозно и ще отидат доста пари, така че търся най-изгодния вариант. Хубаво ще е да не обикалям магазините, а да купя всичко от едно място. В града ми има магазини на Практикер, Практис и ХоумМакс. Знаете ли в кой от тях цените са по-изгодни и съответно материалите – качествени? Ако ви се е налагало и на вас да пазарувате такива неща, кой от трите бихте ми препоръчали?
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Материали и инструменти за ремонт. От кой магазин е най-изгодно да ги купя - Практикер, Практис или ХоумМакс

Мнениеот Паулу Коелюв » 29 Ное 2019, 11:04

Точно сега му е времето да пазаруваш такива неща. И в трита магазина има Черен петък и намаленията ще са поне до неделя.
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Re: Материали и инструменти за ремонт. От кой магазин е най-изгодно да ги купя - Практикер, Практис или ХоумМакс

Мнениеот petyo62 » 29 Ное 2019, 12:58

Налагало ми се е да пазарувам и от трита магазина. Като че ли в Хоуммакс има най-голям избор на материали. Обаче ми е направило впечатление, че на едни и същи стоки цената в отделните магазини е различна... Не с много, но ако пазаруваш по-голямо количество, си е от значение.
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18

Re: Материали и инструменти за ремонт. От кой магазин е най-изгодно да ги купя - Практикер, Практис или ХоумМакс

Мнениеот Мики Маус » 29 Ное 2019, 20:40

Паулу Коелюв написа:Точно сега му е времето да пазаруваш такива неща. И в трита магазина има Черен петък и намаленията ще са поне до неделя.


Да бе! Уцелих промоциите! :lol: Само дето предпочитам да не се налагаше точно сега да правя ремонт - баш преди Коледа!
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49


Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта