Защо и ние мъжете трябва да носим бодита?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Защо и ние мъжете трябва да носим бодита?

Мнениеот Паулу Коелюв » 13 Дек 2019, 12:51

marchinko73 написа:Дали трябва или не - всеки да си решава. Някои мъже отдавна носят прашки, що пък да не и бодита? На мен и двете неща ми изглеждат смешни, ама хора и вкусове - разни. :smile:


И си скубят веждите, бръснат си краката, правят си маникюр... що пък да не носят и бодита... препоръчително - с банели! :lol:
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Re: Защо и ние мъжете трябва да носим бодита?

Мнениеот Nely Nel » 14 Дек 2019, 14:59

Паулу Коелюв написа:
marchinko73 написа:Дали трябва или не - всеки да си решава. Някои мъже отдавна носят прашки, що пък да не и бодита? На мен и двете неща ми изглеждат смешни, ама хора и вкусове - разни. :smile:


И си скубят веждите, бръснат си краката, правят си маникюр... що пък да не носят и бодита... препоръчително - с банели! :lol:


Какво лошо има в това мъжете също да се поддържат? А по отношение на бодитата и прашките - защо не? Стига да им стоят секси! :wink:
Аватар
Nely Nel
 
Мнения: 49
Регистриран на: 05 Дек 2019, 14:41

Re: Защо и ние мъжете трябва да носим бодита?

Мнениеот Мики Маус » 15 Дек 2019, 18:15

Ми то не е нещо по-различно от тениска и боксерки, само че заедно... Освен това има бодита за мъже, които прибират шкембето... :wink:
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Защо и ние мъжете трябва да носим бодита?

Мнениеот petyo62 » 16 Дек 2019, 14:25

Мики Маус написа:Ми то не е нещо по-различно от тениска и боксерки, само че заедно... Освен това има бодита за мъже, които прибират шкембето... :wink:


На мен едно такова за шкембето ще ми свърши отлична работа! :lol:
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18

Re: Защо и ние мъжете трябва да носим бодита?

Мнениеот mimeto96 » 17 Дек 2019, 14:29

Харесва ми като идея. Дали да не купя едно боди на приятеля ми за Коледа? :wink:
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: Защо и ние мъжете трябва да носим бодита?

Мнениеот Момчил Митев » 18 Дек 2019, 11:49

mimeto96 написа:Харесва ми като идея. Дали да не купя едно боди на приятеля ми за Коледа? :wink:


А на него дали ще му хареса? То ависи от предназначението на бодито де... :wink:
Момчил Митев
 
Мнения: 98
Регистриран на: 25 Ное 2019, 12:23

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта