Новото българско кино.

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Новото българско кино.

Мнениеот Даниела Танева » 08 Яну 2012, 22:15

http://www.btv.bg/seriali/glass-home/
Харесвате ли новото българско кино? Сериалите " Стъклен дом", "Седем часа разлика', "Столичани в повече", филмите "Тилт", "Love net"...
Даниела Танева
 
Мнения: 34
Регистриран на: 30 Дек 2011, 23:46

Re: Новото българско кино.

Мнениеот Memento » 14 Яну 2012, 20:33

Развитието напоследък на индустрията може да повлияе само положително на страната най-вече от икономическа гледна точка. Лично на мен впечатление ми прави изключително слабата и дървена игра на огромна част от актьорите. С 2-3 изключения има едно мънкане, зацикляне, безизразни физиономии и много много слаба игра.
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Новото българско кино.

Мнениеот Изабел » 20 Яну 2012, 19:07

Много ми харесват новите бг.филми,Тилт не ми допадна ,но другите са готини, Операция Шменти капели е страхотна комедия.
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

Re: Новото българско кино.

Мнениеот ogi-smile » 30 Яну 2012, 10:29

Тази тема ми напомня за колекцията на в. "Труд"
„Ново българско кино” – Колекцията събира 12 филма.Това са заглавия, които предизвикаха зрителския интерес у нас, бяха оценени на престижни форуми в Кан, Москва, Лондон, Токио, Мелбърн, Монреал, Валенсия, Палм Спрингс, Санта Барбара, Пусан, Мюнхен, Хамбург, Манхайм, Барселона… А филм № 1 в колекцията - „Светът е голям и спасение дебне отвсякъде” влезе в списъка от 9 претендента за чуждоезичен „Оскар”...
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05


Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта