Тоник от зелен чай и картоф против акне. Има ли ефект?

Тоник от зелен чай и картоф против акне. Има ли ефект?

Мнениеот Nely Nel » 18 Дек 2019, 12:57

От доста време се боря с акнето и съм пробвала какви ли не процедури. Включително и продукти за външно и вътрешно лечение. Всичко до момента има само временен ефект. От някои кремове дори става по-лошо. Например от Epiduo Gel кожата ми се изсуши и започна да се бели. Чувствах я опъната и ме болеше. Минах на бебешка козметика и природни средства за лечение, като маски с мед, краставица и т.н., но и от тях ефектът е минимален. Препоръчаха ми зелен чай като ефективно средство против акне, а в интернет намерих и този тоник от картоф и зелен чай. Някой пробвал ли го е? Приемам и всякакви други съвети за маски и лосиони от природни продукти.
Аватар
Nely Nel
 
Мнения: 49
Регистриран на: 05 Дек 2019, 14:41

Re: Тоник от зелен чай и картоф против акне. Има ли ефект?

Мнениеот Цвети Цветкова » 18 Дек 2019, 15:49

Правила съм си маски със зелен чай и наистина има ефект, но за този тоник с картоф не съм чувала. Какво представлява?
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Тоник от зелен чай и картоф против акне. Има ли ефект?

Мнениеот Nely Nel » 19 Дек 2019, 11:16

Пише, че се приготвя от 1 супена лъжица зелен чай и 1 супена лъжица прясно изцеден сок от картоф. Нанася се върху кожата с памук и се оставя да действа цяла вечер. Лесно е за изпълнение, но дали ще има ефект?
Аватар
Nely Nel
 
Мнения: 49
Регистриран на: 05 Дек 2019, 14:41

Re: Тоник от зелен чай и картоф против акне. Има ли ефект?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 21 Яну 2020, 16:37

Имам познати, които са собственици на център за красота и здраве. Наред с другите услуги, които предлагат, е и терапия срещу акне. Ако не се лъжа, използват HydraFacial - нов уред, който е предназначен за дълбоко почистване и възстановяване на кожата на лицето.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с кожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron