Силен или слаб пол са жените?

Re: Силен или слаб пол са жените?

Мнениеот Memento » 08 Фев 2012, 15:16

Bella написа:Имайки предвид, че мъжете работят за жени, мъжете се нуждаят повече от жени, от колкото жените от мъже! Кой тогава е силния пол?
Вярно, че мъжете са по-силни физически и се ориентират по добре в посоките, могат да шофират без да катастрофират, но и те понякога плачат!Не е тайна, че са много по-силни физически и като пазаруваме могат да ни носят всичките чанти и едновременно с това да ни отворят вратата на колата.
Да така е, мъжете са като въздуха – мръсни, но необходими!Те са като хубавото вино. В началото са гроздови зърна и е наша работа да ги смачкаме, да ги държим на тъмно, докато узреят и се превърнат в нещо, с което да ти е приятно да вечеряш.
Извинете за сравнението мъже, но това е жестоката истина!!!


Това може да е определение на западна работеща жена, която може да бъде независима, но определено българските жени са слаби, те не са силният пол в България щом като все още 99 % от тях разчитат на мъжете си за всичко от това да ги "уреди" на работа до това да им дава пари вместо подаръци :)
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Силен или слаб пол са жените?

Мнениеот southern_sun » 08 Фев 2012, 15:32

Memento написа:
Bella написа:Имайки предвид, че мъжете работят за жени, мъжете се нуждаят повече от жени, от колкото жените от мъже! Кой тогава е силния пол?
Вярно, че мъжете са по-силни физически и се ориентират по добре в посоките, могат да шофират без да катастрофират, но и те понякога плачат!Не е тайна, че са много по-силни физически и като пазаруваме могат да ни носят всичките чанти и едновременно с това да ни отворят вратата на колата.
Да така е, мъжете са като въздуха – мръсни, но необходими!Те са като хубавото вино. В началото са гроздови зърна и е наша работа да ги смачкаме, да ги държим на тъмно, докато узреят и се превърнат в нещо, с което да ти е приятно да вечеряш.
Извинете за сравнението мъже, но това е жестоката истина!!!


Това може да е определение на западна работеща жена, която може да бъде независима, но определено българските жени са слаби, те не са силният пол в България щом като все още 99 % от тях разчитат на мъжете си за всичко от това да ги "уреди" на работа до това да им дава пари вместо подаръци :)

Много грешно мислене, да си призная честно от 10 години съм разведена, до този момент не съм разчитала финансово на мъж. Работила съм на две места, изкарвала съм две заплати и съм успявала да живея нормално, не казвам богато, а нормално. Познавам жени, които изкарват много повече от мен, те също са разведени и определено са успешни бизнес дами. В интерес на истината когато една жена успее да се пребори с мъжката конкуренция на това да бъде мъж редом с тях, мъжете за нея ще бъдат само сексуално забавление.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Силен или слаб пол са жените?

Мнениеот Memento » 09 Фев 2012, 11:17

southernsun написа:Много грешно мислене, да си призная честно от 10 години съм разведена, до този момент не съм разчитала финансово на мъж. Работила съм на две места, изкарвала съм две заплати и съм успявала да живея нормално, не казвам богато, а нормално. Познавам жени, които изкарват много повече от мен, те също са разведени и определено са успешни бизнес дами. В интерес на истината когато една жена успее да се пребори с мъжката конкуренция на това да бъде мъж редом с тях, мъжете за нея ще бъдат само сексуално забавление.


А деца имате ли? Издръжка мъжът ви плаща ли? Защото това може да бъде доста съществено. Също така замислете се защо по закон ако детето остане при мъжа жената не е задължена да плаща издръжка ...
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

тази е страшна или баш страшна?

Мнениеот cheap&chic » 07 Мар 2012, 13:32

здравейте, господа :) интересувам се, според вас, от какво в една жена се плаши един мъж? какво ни прави понякога толкова страшни?
Jupiter aligns with Mars
Аватар
cheap&chic
 
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Яну 2012, 15:28

Re: Силен или слаб пол са жените?

Мнениеот cheap&chic » 07 Мар 2012, 21:13

аха, чудя се аз защо не мога да си намеря работа, а то просто трябвало да си намеря мъж :) ще си запиша. колкото до преместването на темата ми тук, не мисля, че е релевантно. от мен се страхуват много мъже, мисля утре, вместо да празнувам да си поскърбя.
Jupiter aligns with Mars
Аватар
cheap&chic
 
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Яну 2012, 15:28

Re: Силен или слаб пол са жените?

Мнениеот southern_sun » 08 Мар 2012, 12:36

cheap&chic написа:аха, чудя се аз защо не мога да си намеря работа, а то просто трябвало да си намеря мъж :) ще си запиша. колкото до преместването на темата ми тук, не мисля, че е релевантно. от мен се страхуват много мъже, мисля утре, вместо да празнувам да си поскърбя.

Защо трябва да скърбиш на този хубав ден? Понякога така се случва, че ние жените се оправяме много по-лесно в живота от мъжете, именно това ги плаши. Не е нужно да си намираш някой, само за да го има. Нали знаеш поговорката: По добре сам, от колкото зле придружен. А що се отнася до преместената ти тема, все пак това е работа на модераторите, вероятно съдържанието на твоята тема им се е видяла идентична с вече съществуваща.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Силен или слаб пол са жените?

Мнениеот d_2 » 08 Мар 2012, 12:58

cheap&chic написа:аха, чудя се аз защо не мога да си намеря работа, а то просто трябвало да си намеря мъж :) ще си запиша. колкото до преместването на темата ми тук, не мисля, че е релевантно. от мен се страхуват много мъже, мисля утре, вместо да празнувам да си поскърбя.


Скъпа cheap&chic, не разбирам защо скърбиш? Това си е един нормален ден, просто дами получават повече внимание. Е, какво лошо има да се възползваме? :D
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Силен или слаб пол са жените?

Мнениеот cheap&chic » 09 Мар 2012, 01:33

ами, аз получавам прекомерно внимание, пък иначе дама не съм, изглежда. празнувайте!
Jupiter aligns with Mars
Аватар
cheap&chic
 
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Яну 2012, 15:28

Re: Силен или слаб пол са жените?

Мнениеот ceciii » 09 Мар 2012, 17:06

Тук нещата са доста двустранни, защото има жени и жени!
Едните са тези, които цял живот чакат някой да ги носи на гръб и не си помръдват пръста за нищо, освен за това да висят в салоните за красота и да си купуват дрешки! Предпочитат да обикалят по магазините и да си сложат силикон тук-там, вместо да вложат усилия в интелектуалното си израстване като личности.
Но има и такива жени, които отглеждат децата си, работят наравно с мъжа си, вършат си домакинската работа и въпреки всичко изглеждат добре!
Въпрос на избор, ако питате мен. Аз лично предпочитам и съм от втория тип жени, а относно това дали искам да съм по-силния пол - не, не искам, искам да си остана жена с всичките си слабости! Да си поплача на някой филм или на нещо, което ме натъжава; да се гушна, ако ме хване страх; да се глезя от време на време... Нищо повече не искам, стига мъжът до мен да ме уважава и обича :)
ceciii
 
Мнения: 27
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:43

Re: Силен или слаб пол са жените?

Мнениеот cheap&chic » 09 Мар 2012, 20:03

нямам нищо против да работя "наравно с мъжа си", стига да не е извратен психопат. а и трябва първо да ми намери работа, както каза господинът по-горе :D :P :ugeek:
Jupiter aligns with Mars
Аватар
cheap&chic
 
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Яну 2012, 15:28

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта