Синупрет ефективен ли е при лечение на синузит?

Синупрет ефективен ли е при лечение на синузит?

Мнениеот Момчил Митев » 23 Дек 2019, 11:08

От няколко дни синузитът ми отново се възпали. Първо предположих, че е настинка или грип, но имам само хрема и главоболие, без съпътстващите висока температура, болки в гърлото, отпадналост... Обикновените капки за нос, както и прахчетата за настинка като Терафлу, Тайлол Хот , Фервекс и т.н. нямат кой знае какъв ефект.
Преди съм ходил и на нагревки, а веднъж ми правиха и пункции, когато работата беше много зле. Ефектът изтрая около половин година. Кошмарна манипулация! Едва ли ще я повторя!
Сега моят личен лекар ми препоръча тези таблетки Синупрет. Някой пил ли ги е и какъв е ефектът? Има ли и други начини за лечение на синузит, да речем с природни средства?
Момчил Митев
 
Мнения: 98
Регистриран на: 25 Ное 2019, 12:23

Re: Синупрет ефективен ли е при лечение на синузит?

Мнениеот Елена Стоянова » 23 Дек 2019, 12:23

За таблетките Синупрет не мога да дам мнение. При хрема и болки в синусите на мен ми помага Ибопром Синус. А за природни методи на лечение съм чувала за капки от сок от червен лук и нагревки с торбички с морска сол.
Елена Стоянова
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Ное 2019, 16:54

Re: Синупрет ефективен ли е при лечение на синузит?

Мнениеот Паулу Коелюв » 24 Дек 2019, 14:10

Синузитът не се лекува лесно. Едва ли и от Синупрет ще ти мине напълно. Все пак има известно облекчение.
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Re: Синупрет ефективен ли е при лечение на синузит?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 27 Дек 2019, 14:22

На мен ми действа добре. Много бързо ми минава хремата и болките в синусите.
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Синупрет ефективен ли е при лечение на синузит?

Мнениеот Мики Маус » 03 Яну 2020, 10:25

И аз имам въпрос за Синупрет. От 1-2 седмици ме е налегнала някаква хрема. Сигурно е вирусно, но не иска да минава. Всяка вечер съм с капки за нос, защото ако пропусна, се събуждам с пресъхнало гърло и кашлица. Зная, че никак не е добре да ползвам капки толкова дълго време. Синупрет помага ли за това и колко време преди лягане трябва да го пия, за да спя спокойно?
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани със Заболявания уши, нос, гърло (УНГ)

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта