Доволни ли сте от качеството на обувките на Дайхман?

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Доволни ли сте от качеството на обувките на Дайхман?

Мнениеот Елена Стоянова » 23 Дек 2019, 14:12

Искам да се оплача от качеството на обувките на Deichmann! Мислех ги за сериозна фирма, която не прави компромиси и всичко, което предлага, е на ниво. Поне такива отзиви съм чувала за марката. Подариха ми ваучер за магазин на Дайхман и реших да се възползвам покрай намаленията за черния петък и да си купя нещо хубаво на добра цена. Харесах си едни много стилни боти от естествена кожа. Цената им беше намалена от 120 на 60 лв. и с ваучера направо ми излизаха без пари. Много се зарадвах на покупката. Чудесно ми стояха и ми бяха много удобни.
Обух ги 3-4 пъти и не мога да ви опиша ужаса, когато вчера видях, че кожата на едната се е нацепила там, където се прегъва при ходене. Чудя се какво да правя. Мога ли да ги върна? На вас случвало ли ви се е подобно нещо?
Елена Стоянова
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Ное 2019, 16:54

Re: Доволни ли сте от качеството на обувките на Дайхман?

Мнениеот mimeto96 » 23 Дек 2019, 15:55

Ами аз съм си купувала обувки от Дайхман и до сега съм нямала проблем. Продължавам да смятам, че марката е добра. Не ми се е налагало да правя рекламации и да ги връщам.
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: Доволни ли сте от качеството на обувките на Дайхман?

Мнениеот Йоана В. » 24 Дек 2019, 13:36

И да, и не. Взех си едни сандали, които са хубави и удобни. Засега изкараха един сезон, ще видим по-нататък. Но си взех и един велурени обувки, бяха около 60-70 лв. На втория ден на едната от тях й пропадна дъното - на подметката не си личеше, но вътре се образува някаква кухина и стана много неудобна за носене. Не знам с какво са я уплътнили, но вече не става за носене :( Прехвалено качество според мен, а цените не са много ниски.
Йоана В.
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Дек 2019, 13:31

Re: Доволни ли сте от качеството на обувките на Дайхман?

Мнениеот Пенчо Кубадинский » 24 Дек 2019, 18:02

Изглеждат добре, но не са много качествени. Или аз нямам късмет или максималният ми срок е 30 дни активно носене.
Пенчо Кубадинский
 
Мнения: 109
Регистриран на: 02 Мар 2018, 10:06

Re: Доволни ли сте от качеството на обувките на Дайхман?

Мнениеот marchinko73 » 27 Дек 2019, 13:19

Определено не съм доволен! Взех си от Дайхман миналата зима едни боти. Пак тъй - намалени на 50%. Изкараха малко повече от месец и кожата им се нацепи на сгъвките.
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Доволни ли сте от качеството на обувките на Дайхман?

Мнениеот Nely Nel » 28 Дек 2019, 12:33

Обувките на Дайхман ми харесват. Купувала съм си и зимни, и летни модели... Наистина са малко скъпички, но мисля, че си заслужава. Най-вероятно сте попаднали на някаква сбъркана партида (сигурно затова са били и толкова намалени). При мен не се е случвало.
Аватар
Nely Nel
 
Мнения: 49
Регистриран на: 05 Дек 2019, 14:41

Re: Доволни ли сте от качеството на обувките на Дайхман?

Мнениеот IvetooX » 29 Дек 2019, 20:52

Те продават не само техни модели, а и на други марки. Въпрос на късмет е дали смяната във фабриката в Китай е била в настроение.
IvetooX
 
Мнения: 57
Регистриран на: 11 Фев 2018, 17:30

Re: Доволни ли сте от качеството на обувките на Дайхман?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 30 Дек 2019, 11:46

IvetooX написа:Те продават не само техни модели, а и на други марки. Въпрос на късмет е дали смяната във фабриката в Китай е била в настроение.


Хихихи! Много добре казано! А случайно да ви е правило впечатление, че качеството на китайските изработки на дадена фирма, които се продават в България, е много по-ниско от това на същите, предлагани в Западна Европа?
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Доволни ли сте от качеството на обувките на Дайхман?

Мнениеот Елена Стоянова » 31 Дек 2019, 12:07

Определено ми прави впечатление. Имам близки в Англия и Германия. Често ми носят неща от там - дрехи или техника, някои от които произведени в Китай, но за това разбираш само, ако се зачетеш в етикета... иначе качеството е перфектно.
Елена Стоянова
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Ное 2019, 16:54

Re: Доволни ли сте от качеството на обувките на Дайхман?

Мнениеот Пламена И. » 02 Яну 2020, 11:55

Купувала съм си ботуши от Deichmann и съм доволна. Вече втори сезон ги нося и нямам проблеми с тях. Може би стоките, които продават с намаление, да са и с по-ниско качество?..
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Следваща

Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта