Толкова ли да е зле сланината от Лидъл?

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Толкова ли да е зле сланината от Лидъл?

Мнениеот Пенчо Кубадинский » 24 Дек 2019, 18:31

Без да знам за целия скандал покрай сланината в Лидъл, на няколко пъти си купувах от въпросната сланина на "Родна стряха". Държах я в хладилника, сладко си я похапнах и нямах никакви проблеми.
Да, определено не е като сланината от село, но в Лидъл нямат такова твърдение и въпросната сланина си е един чудесен полуфабрикат. Вкусна е, особено на препечена филийка.
Ако на някого не му се яде такава сланинка, да отива в някое село и да търси автентичния вкус. Аз нямам време ;)
Пенчо Кубадинский
 
Мнения: 109
Регистриран на: 02 Мар 2018, 10:06

Re: Толкова ли да е зле сланината от Лидъл?

Мнениеот Паулу Коелюв » 25 Дек 2019, 12:28

Че защо пък трябва да си я купувам от Лидл? В квартала ми има чудесен месарски магазин и там сланинката е почти като домашна. Като си я овкуся допълнително, става направо супер.
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Re: Толкова ли да е зле сланината от Лидъл?

Мнениеот mimeto96 » 25 Дек 2019, 12:46

Сланината е вредна за здравето! Не я яжте!
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: Толкова ли да е зле сланината от Лидъл?

Мнениеот MaxiMillion » 25 Дек 2019, 20:04

Следя във Фейсбук историята със сланината от гръбнака на лидълското прасе. Такава сланина няма, ако е нещо овкусена, преработена, да, има я. Но тогава не е сланина, а деликатес.
MaxiMillion
 
Мнения: 51
Регистриран на: 27 Яну 2019, 19:23

Re: Толкова ли да е зле сланината от Лидъл?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 27 Дек 2019, 12:53

mimeto96 написа:Сланината е вредна за здравето! Не я яжте!


Що пък да е вредна? Аз също я обичам... Не си я вземаме от Лидл, де. :grin: Нищо от храната и напитките не е вредно, стига да е в нужните умерени количества.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Толкова ли да е зле сланината от Лидъл?

Мнениеот Viktoriya11 » 27 Дек 2019, 14:38

Невероятно, но защо толерирате такива неграмотници в този форум?? Лидъл може да продават каквито си искат продукти, но LIDL/ЛИДЛ са реномирана марка за евтини и относително качествени продукти. Но Лидъл не е Лидл и Джъмбо не е Жъмбо, както му викат някои по-малограмотни. И кой купува сланина от магазина??
Viktoriya11
 
Мнения: 49
Регистриран на: 29 Яну 2018, 09:35

Re: Толкова ли да е зле сланината от Лидъл?

Мнениеот Пенчо Кубадинский » 27 Дек 2019, 16:26

Viktoriya11 написа:Невероятно, но защо толерирате такива неграмотници в този форум?? Лидъл може да продават каквито си искат продукти, но LIDL/ЛИДЛ са реномирана марка за евтини и относително качествени продукти. Но Лидъл не е Лидл и Джъмбо не е Жъмбо, както му викат някои по-малограмотни. И кой купува сланина от магазина??

Нещо по повод сланината да кажете или ще се ядем за моята техническа грешка??
Пенчо Кубадинский
 
Мнения: 109
Регистриран на: 02 Мар 2018, 10:06

Re: Толкова ли да е зле сланината от Лидъл?

Мнениеот mimeto96 » 30 Дек 2019, 14:19

Viktoriya11 написа:Невероятно, но защо толерирате такива неграмотници в този форум?? Лидъл може да продават каквито си искат продукти, но LIDL/ЛИДЛ са реномирана марка за евтини и относително качествени продукти. Но Лидъл не е Лидл и Джъмбо не е Жъмбо, както му викат някои по-малограмотни. И кой купува сланина от магазина??


"LIDL/ЛИДЛ са реномирана марка за евтини и относително качествени продукти", но в България се оказва, че тези продукти нито са евтини, нито са качествени! Същото важи за "Билла" и "Кауфланд".
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: Толкова ли да е зле сланината от Лидъл?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 02 Яну 2020, 12:51

Честно казано, аз до сега на свястна вакумирана сланина от магазин не съм попадал. Няма значение дали ще е от Лидл или някой друг магазин.
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Толкова ли да е зле сланината от Лидъл?

Мнениеот marchinko73 » 08 Яну 2020, 17:56

Лош Холестерол 007 написа:Честно казано, аз до сега на свястна вакумирана сланина от магазин не съм попадал. Няма значение дали ще е от Лидл или някой друг магазин.


Че какво толкова да й има на сланинката? Като си я направя вкъщи с праз, черен пипер и кимион, става си супер мезе. :wink:

Въпрос е дали е въобще сланинка. Това е огромният въпрос. Изглеждаше толкова манипулирана, че няма накъде.
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Следваща

Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта